Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz a fradi szurkolók...

Mit szólsz a fradi szurkolók tettéhez?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 19. 12:57
1 2 3 4
 11/35 Ozmium42 ***** válasza:
57%
Na igen, Szlovákia és az elfogulatlanság :D
2013. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
53%
Undorító amit azzal a szegény bácsival tettek, szerintem ártatlan. Nagyon sajnálom, hogy szegénynek így kellett eltöltenie élete utolső éveit, ráadásul oktalanul. Meg ha tegyük fel mégsem ártatlan akkor is van elévülés. igazán nem egy ilyen ártatlan idős emberen kéne kiélniük az agressziójukat azoknak a bizonyos pajeszosoknak...
2013. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
50%
Kár, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni, megtenném :D
2013. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 rajcziz ***** válasza:
75%

A bírósági eljárás Csatáry László ellen nem volt alaptalan, bizonyítékok áltak rendelkezésre, hogy amivel vádolták, azt meg is tette. Aki ezt nem akarja belátni, az a tényeket nem akarja elfogadni.

Viszont. Attól, hogy ez az ember háborús bűnöket követett el, még mindenki nyugodtan megalkothatja róla a saját véleményét. Sőt, ha úgy tetszik, emlékezzen meg róla! Miféle fasiszta vezetés lenne az (mert akárhogy is nézzük, ez fasizmus), amelyik megtiltja az állampolgároknak a szabad gondolkodást? Szóval mindenki nyugodtan gondolja azt erről az emberről, amit akar, legfeljebb ne csodálkozzon, ha lenácizzák.

Mert ebből áll a demokrácia.

2013. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
68%

én komolyan mondom nem értem, miért kell a háborúban részt vett embereket felelősségre vonni?

szerintem nincs olyan család, ahol a papa vagy a dédipapa nem gyilkolt volna

hurcoljuk be őket 90valahány évesen bíróságra és üljenek is??

háborús helyzet volt, nem szép dolog amit tettek a zsidókkal tény, de akkoriban egy egész birodalom támogatta ezt a fajelméletet

2013. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
67%
Amit Csatáryval műveltek az egy szégyenteljes gusztustalan dolog volt. Megemlékezett róla a fradi tábor...na és akkor mi van? Az öregező cigányokat meg háziőrizetben tartják, akik etnikai alapon ölnek és kínoznak idős magyar embereket. Ilyenkor a liberális oldal miért nem hőbörög? Ilyen emberek élnek köztünk, és európainak vallják magukat...ők mikor kerülnek végre börtönbe?
2013. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
82%
Én naívan úgy gondolom, hogy aki beül egy stadion nézőterére, azért teszi, hogy megnézze a pályán zajló játékot. Bár a magyar focit elnézve, nem is csoda, hogy inkább mással foglalja el magát a közönség.
2013. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
77%

aki a csehszlovák népbíróság ítéletével jön(abban a hitben hogy a pártatlansága és törvényessége megfelelt a tisztességes eljárás garanciáinak..jó vicc a máig hatályban lévő Benes dekrétumok tükrében)

annak csak egy nevet mondok:Esterházy János


ennyire vegyük komolyan az 1948-as ítéletet

az egy külön kérdés hogy az említett ítélet valószínűtlen magyarországi joghatósága megalapozza e majd a kegyeletsértés gyanúját azok esetében akik csípőből "háborúsbűnösöznek"

2013. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
24%
Csatári bácsival én is mélységesen együtt éreztem. Ezt a sok roh*dék antifasisztát meg már rég le kellett volna csukni.
2013. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
41%

"Igen, mint a több tízezer ártatlan bűnös halálba küldése is, mely tényről már bírósági ítélet is született."


Honnan tudod hogy tény? Ott voltál, libsikém?

2013. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!