Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország legyen királyság!...

Magyarország legyen királyság! Szerinted is?

Figyelt kérdés
Én egy reprezentáló, modern királyságot akarok. A király személye az állandóság és a stabilitás látszatát kölcsönzi az államnak, és ez nyugtatóan hat a lakosságra, nem kell újraválasztani, tehát néha az ország érdekei szerint is szólhat, valamint a médiatartalmak is előnyösen változnának, a királyi család magánélete, a királyfi szexuális tevékenységei stb. stb. A lakájok emlékiratai pedig pezsdítően hatnának az irodalmi életre is, ami ugyancsak ránk férne. Szóval királyság mielőbb...

2013. aug. 13. 17:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Hülye,barom, fogyatékos!

Nem óvodában vagyunk már.

2013. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%

nem lenne rossz.

most is egyfajta királyság van, csak nem olyan értelemben, ahogy te gondolod :(

2013. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
És ha a király egy őrült idióta paranoiás skizofrén? Akkor mit csinálsz?
2013. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"a királyi család magánélete, a királyfi szexuális tevékenységei"


való világ, kiszel tünde, győzike, fekete pákó, dopeman nem elég neked?

2013. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3: Több várományosa is lehet a trónnak, ki lehet szűrni a degeneráltakat.


4: A királyi család hálószobatitkai még mindig izgalmasabbak, mint a felkapaszkodott prolikéi.

2013. aug. 13. 18:19
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha én leszek a király jöhet :D másként köszi de nem :)
2013. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon szánni való, akit érdekel a királyok magánélete!

Nem véletlen, hogy a királyok csak bábok, de nem ők döntenek az országuk sorsáról!

2013. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7: Viccelsz? A fél történelem erről szól...

Ismered amúgy a VIII. Henrik magánélete c. filmet? Azt is egy magyar rendezte!!!

2013. aug. 13. 18:46
 9/22 anonim ***** válasza:
Na és a degeneráltakat hogy detronizálod te zseni? :D
2013. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Tök mindegy ki rendezte amit Katalinnal és Henry herceggel is művel a sajtó annak katasztrófa lesz a vége, lásd: Diana hercegnő esetét..miért kellett meghalnia? Elmondom neked mert szánalmas riporterek a halálba kergették...Tényleg tökre faxa dolog lenne ha Magyarországon is ilyenek lennének, amúgy meg nem azért de én engem az sem érdekel, hogy Orbán lánya férjhez megy, mint ahogy az emberek 97-98%-át sem...Csak a felesleges hülyeség ezt is leközli..nem igaz, hogy te attól vagy boldog, hogy mások magánéletét olvashatod el...de miattam lehetsz is de ne olyanén aki ezt nem is akarta...
2013. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!