Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Léteznek Magyar Gárdás viccek?

Léteznek Magyar Gárdás viccek?

Figyelt kérdés
csak kiváncsi vagyok..
2009. okt. 27. 13:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
akkor jó.)köszi..várom a további alkotásokat:Xd
2009. okt. 27. 14:22
 12/24 anonim válasza:
100%

Ez kicsit fárasztó lesz de nem baj (most találtam ki)

- Két ember megy az úton. Melyik a gárdista?

- ???

- a jobboldali.

2009. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2009. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

14:42...


na azért nem olyan rossz:))

2009. okt. 27. 15:25
 15/24 anonim ***** válasza:
54%
Hősök.::::)))))) Alkoholista semmirekellők , akik a saját életükben nem tudnak semmit elérni, nem tudják önmagukat megvalósítani, ezért kisebbségi komplexusuk van és csak falkába verődve tudják magukat erősnek érezni és így próbálják a hangukat hallatni. Magukra nem lehetnek büszkék ezért keresnek valamit a magyarságukat amibe kapaszkodhatnak, hogy ne érezzék teljesen senkinek magukat, pedig csak szégyent hoznak a magyarokra.
2009. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
csak h.tiszta legyen én mindenkit felpontozok,h.bizonyítsam nem a provokálás a célom...ha valakit lepontoztam,az nem én voltam...
2009. okt. 27. 15:29
 17/24 A kérdező kommentje:
#lepontoztak
2009. okt. 27. 15:29
 18/24 anonim ***** válasza:
81%

"Hősök.::::)))))) Alkoholista semmirekellők , akik a saját életükben nem tudnak semmit elérni, nem tudják önmagukat megvalósítani, ezért kisebbségi komplexusuk van és csak falkába verődve tudják magukat erősnek érezni és így próbálják a hangukat hallatni. Magukra nem lehetnek büszkék ezért keresnek valamit a magyarságukat amibe kapaszkodhatnak, hogy ne érezzék teljesen senkinek magukat, pedig csak szégyent hoznak a magyarokra."


Majd ha jól agyonvernek a cigányok és a rendőrség helyett ők jönnek majd előbb segíteni rajtad akkor talán meggondolod miket beszélsz róluk.Amíg nem ismered a gárdát addig ne merészeld őket lebecsmérelni!Ők életet mentettek,segítettek az árvizeseknek,katasztrófa sújtottaknak!Ha a tv-t nézed meg a szennylapokat akkor persze hogy csak a hazugság marad meg benned!Kisebbségi komplexus?Képzeld ismerek olyan asszonyt is aki azért lett gárdista mert elege volt abból hogy a családját terrorizálták állandóan cigányhordák!Könnyű a kényelmes fotelodból szidni őket miközben azt sem tudod vidéken mi zajlik hogy terrorizálják az embereket és gyakran megis ölnek magyarokat!Remélem egy szép napon rászorulsz még a gárda segítségére!

2009. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%

Pista bácsi hívja a rendőrséget:

- Jó estét kívánok, a kertemben van Sztojka Iván, épp a házamba készül betörni, jöjjenek ki haladéktalanul!

Vár a bácsika... 10 perc elteltével még mindig semmi.

Újra hívja a rendőrséget:

- Jó estét kívánok uraim, azonnal jöjjenek ki, a Magyar Gárda van a kertemben!

A rendőrök azony nyomban odasiettek, akkorra már csak a kifosztott, és megkéselt bácsikat találták ott.

Sztojka Ivánt elengedték, mivel saját mondókája szerint, csak egy kis szilvapálinkáért jött át, a bácsikát pedig perbefogták "a hatóság megtévesztése" címszó alatt!


Tessék, itt a vicc!

2009. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
ez társadalomkritika,nem vicc...de azért jár a "zöld kéz":))
2009. okt. 27. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!