Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz reklámadó vagy nem?

Lesz reklámadó vagy nem?

Figyelt kérdés

Én támogatom.


Ideje lenne megsarcolni az RTL klubbot meg a TV2-t.

Lehet még le is lépnének!

A kormánynak nem szabadna kihagynia ezt a lehetőséget.



2013. aug. 8. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig az RTL megmagyarázta,hogy ez miért lesz rossz az embereknek.

Például a Barátok közt megszüntetését is feldobták mint lehetséges opció, annak érdekében,hogy ne legyenek veszteségesek.

Persze erre mit reagál a sok zombi?Nehogy már elvegyék az egyetlen szórakozási lehetőségüket, micsoda döntés ez, fúj.

Szerintem amilyen elvetemültek még tüntetnének is a sorozataikért.

Meg akkor elmondták,hogy jelentéktelen 20 milliárd forintot nyernének rajtuk, meg nagyon csűrték csavarták a dolgokat és egész jól elmondták,hogy ez miért lenne rossz MINDENKINEK.

Akinek pedig 60 alatt van az ikuja az fel is háborodott és igazat ad az RTL-nek.

2013. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem azért de egy kicsit igazságtalan lenne...az MTVA csatornáinak nem lenne a többinek meg igen?


Amúgy különösebben nem érdekel csak a Bárányok közt meg a Büdipest éjjel-nappal maradjon meg valahol, mondjuk a helyett az igen gyenge Haction helyett mehetne az M1-en, a Budapest meg nem tudom mi helyett

2013. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!