Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy sok rendes...

Miért van az, hogy sok rendes magyar, hazaszerető kommentárt látok, mégis mindig azok vannak a legjobban leszavazva? Nem értem. Ha elvileg ők írogatnak ide többen (a több kommentár alapján) akkor?

Figyelt kérdés

Ez érdekes.

Aki kicsit is szereti hazáját, és ehhez méltó kommenteket ír, annak mindig alacsonyabb értékű a válasza. Függetlenül Jobbiktól, és minden egyébtől. Persze lehet, ez a jobbik-ellenesség miatt van, de ha meg ők (mi:) :) vagyunk többen, akkor...?

De nem értem, hogy csupán azért, mert jobbik ellenes valaki, miért kell lehúzni egy normális, "magyar érdekű" választ?


2009. okt. 26. 15:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Azért, mert a legalapvetőbb logikai oktatás is kimaradt sokak életéből.

(otthon) Hogy a haza szeretetér evaló nevelésről ne is beszéljünk! M Egyelőre még az I/H gombot keresi, a hasznos/haszontalan helyén! Mit akarsz mondani a hazáról neki? Nem tart ott. Viszont a többség egyet ért veled, hidd el! Csak nem nyom olyan sebesen!


Én is kérdezhetek? Az miért baj, ha valakinek a jobbik a szíve csücske? Szinte mentegetőzést vélek hallani.(a válaszokat is ideértve) Ha a jobbikra fogok szavazni, akkor már nem leszek egyenértékű magyar?

Az is egy párt, nem ? és legalább egyet ért velem.

2009. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

„Azért,mert ezen az oldalon szinte csak Jobbikosok írnak,és nem lehet velük vitatkozni.”


Jobbikos vagyok, és az a tapasztalatom hogy nem szerettek érvelni.

Persze így nehéz vitatkozni, konkrétumok és indoklás nélkül, teli csak-okkal!

2009. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

„Ezért Amerikában öt év börtönt kapna!”


Itt is úgy kellene!

2009. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok kérdés volt már a pontozással kapcsolatban általában is, meg a politikai vonalon is. Nagyrészt ismétlem amit, már korábban is írtam.


1. A pontozás csak egy játék, nem pofon, ahogy valaki írta, nem kell tőle megsértődni, nem kell annyira komolyan venni.


2. Játéknak hasznos és tanulságos, de természetesen nem az igazságot méri, hanem a népszerűséget. Azt tudhatod meg belőle, hogy az adott közegben adott pillanatban a megnyilvánulásod mennyire népszerű, mennyire átütő, mennyire értettek meg (vagy értettek félre).


3. A politika ilyen szempontból hálátlan kategória. Amíg ide nem írtam, addig olyan 10 %-kal jobban álltam. Ezt tudomásul kell venni annak, aki itt akar megnyilvánulni. A humor kategória például sokkal hálásabb.


4. Hogy a rendes, magyar, hazaszerető kommentárok lennének leszavazva? Hát nem tudom. Én mindenfélét tapasztaltam, és úgy látom, hogy időben is hullámzik a dolog. Annyit azért megkockáztatnék, hogy többnyire a Jobbik felé húzók kerülnek itt többségbe és lesznek népszerűek, bár az utóbbi hetekben egy baloldali hullám kezd kibontakozni.


5. Érdekes ezeket a dolgokat megfigyelni, de ennél többet nem ér. Legalábbis nekem nincsenek álmatlan éjszakáim se a százalékom miatt általában, se egy-egy konkrét lehúzás miatt.

2009. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%
Itt nincs Jobbikos hatalomátvétel. Kulturált, szalonképes véleményt fogalmaztam meg az egyik liberalizmusról szóló kérdéssel kapcsolatban, és a válaszom "hasznossága" gyorsan leszaladt 30%-ra, mindenféle indoklás nélkül. Ezek szerint ha nem tévedek, akkor nem lehet itt szalonképesen vitatkozni a liberálisokkal sem. Ennyit a szabadelvűségről, köszönöm szépen.
2009. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A politikáról az emberek nem tudnak higgadtan beszélni, mert az ország múltja elég döcögős volt. Mindegy kik, mik, melyik párt miatt :)

Sajnos sok olyan ember van aki leszavaz, ha nem azt látja a hozzászólásodban amit szeretne. Sok itt a szélsőséges és az unatkozó, bunkón viselkedő ember is. Ez az oldal pont ezért nem reprezentatív. Nem kell aggódni, ha valamivel kapcsolatban leszavaznak. Én is írtam már pl arról hogy unom a politikai pártok mocskolódását. Olyan pártot akarok ami végre tényleg nyit a világ felé és a magyarok jó hírét terjeszti. ERre leszavaztak. Kérdem én: Aki szavazott az nem unja a politikusok köpönyeg forgatását, gyermekded szójátékait? Vagy nem akarja, hogy Magyarország jó színben tűnjön fel? Valamivel baja lehetett mert mínuszt kaptam és nem is egyet ahogy láttam :) Érdekes. Én soha nem ítélném el egy embertársamat sem azért mert belefáradt abba amit a médiumok közvetítenek felénk :)

2010. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!