Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy sok rendes...

Miért van az, hogy sok rendes magyar, hazaszerető kommentárt látok, mégis mindig azok vannak a legjobban leszavazva? Nem értem. Ha elvileg ők írogatnak ide többen (a több kommentár alapján) akkor?

Figyelt kérdés

Ez érdekes.

Aki kicsit is szereti hazáját, és ehhez méltó kommenteket ír, annak mindig alacsonyabb értékű a válasza. Függetlenül Jobbiktól, és minden egyébtől. Persze lehet, ez a jobbik-ellenesség miatt van, de ha meg ők (mi:) :) vagyunk többen, akkor...?

De nem értem, hogy csupán azért, mert jobbik ellenes valaki, miért kell lehúzni egy normális, "magyar érdekű" választ?


2009. okt. 26. 15:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Furcsán fogalmaztam, de remélem értitek, mire gondolok.
2009. okt. 26. 16:00
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Igazad van, sajnos ilyen országban élünk! Ha már valaki ki rak egy nemzeti zászlót, rögtön le rassztistázzák meg ilyesmi. Persze, az amerikai filmekben mindig ott vigyorog az amerikai zászló. Nem mutathatod ki itthol, hogy te magyar vagy. Elég szánalmas, de ez van. Én attól hordom a magyarországos pólókat és büszkén viselem hazám jelképeit.
2009. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes, én ennek valamennyire az ellenkezőjét tapasztalom. Liberális az értékrendem és a Jobbik nem a szívem csücske, de sosem vagyok agresszív, és sosem sértegetek senkit. Csak a politika témában írogatok, és most 66%-on állok, pedig csak a véleményemet szoktam hangoztatni, azzal a kitétellel, hogy én így gondolom.


Igazából én is azt látom, amit te, csak nyilván a másik oldalról, ha egyáltalán le lehet ezt a kérdést egyszerűsíteni oldalakra, mert ez sokkal bonyolultabb. Gondolom, az emberek ezekkel a szavazatokkal is illusztrálni akarják a véleményüket. Mint egy nagy közvélemény kutatás... De ettől még lehetne ezt kulturáltabban is! Aki olyanokat ír, hogy "már megint jönnek a Vona-zombik", vagy hogy "aki nem velünk van az hazaáruló, zsidóbérenc, nem mmagyar" azokat le kell húzni, de ha valaki kulturáltan, szalonképesen érvel a gondolatai mellett, azt nem kéne pusztán ideológiai alapon lenullázni...

2009. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Miért?

Mer vannak sokan akik azt hiszik naivan, hogy ha az Eu ba benn vagyunk az azt jelenti hogy Európai módon élünk! Egy illúziót dédelgetnek a nyugatról, egy ideált hogy ott mennyire tisztességes és becsületes emberek élnek. Hogy minket kitárt karral várnak és érdekli őket hogy velünk mi lesz. Azt hiszik hogy aki a szabadságszobor lábától jön, annak a számára ugyan azt jelenti a szabadszelleműség mint amit az ők ártatlan fantáziája minden hétköznapi keretből kiszökve elképzelni bír. Csodálják a fejlettséget és a jólétet és nem értik, hogy ez csak a mások vérén hízott gyarapodás, a gyarmatok elől elszívott lehetőségek zsírja.

Úgy élik meg a szabadságot, hogy lehetne! Lehetne utazni útlevél nélkül, vízum mentesen, szabadon, hiszen a mienk a világ! Miközben a képzelet szárnyán tehetik meg csak, mert az elmúlt 20 év kevés volt hogy a vágyaik manifesztálódhassanak. Emlékszem mikor 90 ben az Alexander platz-on az

Európa shopping mozgólépcsőjén éreztem én is hasonlót, és csak mikor a zsebembe nyúltam, akkor éreztem, hogy magyar vagyok. Sajnos manapság az emberek nagy része itthon is ugyan így érez amikor a plázák kirakatait nézegeti, pedig itthon van. Az illúzió üveg gyöngyét adták neki, az illúziót hogy szabad, hogy Európai, hogy övé a jövő. De sajnos nem veszi észre hogy ezt 20 éve ígérték, ez ma már a jövő, és semmi de semmi nem valósult meg. A mihaszna üveg gyöngyöt még mindig görcsösen szorítja, és annak a zöld fényén átnézve csodálja a nyugatot, miközben csak ezt a golyót hagyta benne az elmúlt 20 év.

2009. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Azért,mert ezen az oldalon szinte csak Jobbikosok írnak,és nem lehet velük vitatkozni.A leszavazást ostobaságnak tartom,mint a felfelé értékelést is.

Csak annak kellene - minden kérdésnél- értékelni a válaszokat,aki azt feltette.

Azzal,hogy felelek a kérdésre,vgy egyetéretk vagy nem a kérdésfeltevőjével.Szerintem ez elegendő válasz,és nem a többi válaszolónak kellen eldönteni,hogy a válaszom hasznos-e vagy sem.

2009. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
a zàszlòs sztorira: ezt sujkolja a média a sajàt akarat nélküli gyenge emberekbe. tw-k legjava ezt leraszistàza. és a birka emberek nézik ès hogy ök is okosnak gondoljàk magukat ezt hangoztatjàk
2009. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és várom a további alternatívákat. De látjátok? első hozzászóló most 59%-on áll. Pedig SEMMI csúnyát nem írt, sőt, még egy liberális nézetbe is bele kellene, hogy férjen, nem? HM??

Igen, Amerikába menő vagy amcsis pólóval, és teljesen alapvető dolog a hazafiasság, itt meg ciki. És nem azért, mert van pár "futballhuligán", ha úgy vesszük, a nagy 2006-os tüntetések előtt is az volt, legalábbis én így tapasztaltam akkor anno még az iskolában.

2009. okt. 26. 16:54
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Mert a leszavazgatók a legagresszívebbek.Nem azért nyom, mert betévedt egy inadekvát válasz, hanem azért mert így vág pofon ismeretlenül. S ha valakit talál, akinek van hite, vagy meggyőződése, akkor attól még fusztráltabb, következésképpen egyre agresszívabb lesz, esetleg hangot is ad épületes véleményének. Olvastam itt már olyan választ a kétségbeesett kismama részére, hogy ő azt kívánja,-bár abortuszellenes- hogy menjen el a kismama gyereke.Aki ilyen agresszív szóban, annak mi egy kis lepontozás. Talán veri az apja, vagy nem szereti a magyarokat.

Nem ez a többség véleménye, csak az agresszív kisebbség nyomkod.

2009. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Én MAGYAR vagyok, és HAZASZERETŐ, ám veled ellentétben, "balos". A tapasztalatom az, hogy sokszor összekeveritek a magyar érdekét a jobbik érdekével.
2009. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy az sem jó, tényleg, hogy legnépszerűbb tv-ink, újságjaink, rendszeresen náci veszélyt emlegetnek(miért???), s ezt a magyar nemzeti színekkel illusztrálják.Ráadásul csúsztatással! Ezért Amerikában öt év börtönt kapna!
2009. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!