Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ez nem röhejes?

Szerintetek ez nem röhejes?

Figyelt kérdés
Sokan csak azt tudják mondani, hogy ha bármilyen nem magyar vállalatról van szó, hogy irány vissza izraelbe meg takarodjon. Megnézném ha egyszer ez megtörténne kik lennének az elsők akik sírnának, hogy nincs munkájuk. úgy látszik, hogy sok hozzá nem értő emberbe belebeszélték ezt a baromságot, hogy minden ami külföldi az zsidó és rossz. Szerintetek ez normális?
2009. okt. 26. 13:30
1 2
 11/12 vezerdinka ***** válasza:

zsidók így, zsidók úgy... multik így, multik úgy... okosak így, okosak úgy. igen? hát ti aztán tudjátok. akkor most lenne egy feltételezésem. ti sem tudjátok így 20 év után ugye, hogy anno 20 évvel ezelőtt ki volt az (melyik párt), aki alanyi jogon adta mindenki zsebébe a családi pótlékot, stb. alanyi jogon. mindent mindenkinek természetesen. kinek a legjobb? cigányoknak. na ott kezdődött minden. nem azért írom ezt, mert minden este félve megyek haza, mert nő vagyok, és félek, hogy 2000 forintért megerőszakolnak és megölnek. nem. hanem mert itt vagyunk, hogy ennek az országnak, ami elvileg MAGYARország lenne, 20 éve nincs egy büdös saját fillérje sem, és még most, hogy a legtöbb MAGYAR szenved, még most sem elvesznek, hanem adnak annak a népnek, amelyik egy gazszálat sem mozdít meg értünk, magyarokért. a munka sem jár már alanyi jogon.. bezzeg itt szabolcsban alanyi jogon 200 cigány lesz köztiszviselő. a hülye diplomás magyar pedig dögöljön meg:)

én egy multinál dolgozom, egyetlen gyáruk van itthon, és ez is csak nyíregyházán. nekem nincs semmi bajom velük, mert ők legalább valami minimális szintet megkövetelnek (érettségi/szakmunkás bizonyítvány), így azok, akik a saját tudatlanságuk után kapják a pénzt, be sem kerülhetnek. nem is baj.

egyet nem értek még. ha ezt átgondolja a MAGYAR ember, akkor miért csak a zsidókig terjed a "látóköre"?

megmondom. mert mindenki el van szédülve kolompártól, és megy a duma után. de pont ő volt az, aki anno mindenki kezébe adta azt, amiből jött a többi segély (amit nyilván nem csak a fidesz adott). ezért tart itt az egész. mert ma már nemhgy 180 napot, egy büdös napot nem kell dolgozni azért, hogy valaki pénzt kapjon.

mellesleg a jobbik az egy olyan dolog a fidesznek, mint az szdsz az mszp-nek, csak fordítva működik az egész. mikor anno az mszp-nek "ment a szekér", akkor az szdsz barát volt, mikor létrejött a jobbik, akkor a fidesz nyalta körbe a mézesköcsögöt... csak nem jött be.

hát ennyi. én is támogatom a jobbikot. régóta elmúltam 18... régóta szavazhatnék is, de SOHA nem voltam még. most fogok menni. és a jobbikra fogok szavazni.

viszont nézzétek majd meg, ki fog először eltűnni.

2009. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

engem multicég még nem vágott át, magyar viszont sajnos igen.


ez nem azt jelenti, hogy egyet értek a jelenlegi politikai és gazdasági helyzettel, de annak sem látom értelmét, hogy bezárkózzunk a kis országunkba és elítéljünk mindent, ami külföldi.


miért megbízhatóbbak a multicégek, mint a magyarok?

2009. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!