Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fasziták mért szégyellik hogy...

Szittyatarzan kérdése:

Fasziták mért szégyellik hogy azok voltaképpen?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy,a fasiszták tagadják hogy azok volnának amik ,még a kommunisták merik vállalni hogy komcsik .
2013. aug. 5. 16:06
1 2 3
 21/24 Dick Esmen ***** válasza:
Fasziták?
2013. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem is van faszitám!
2013. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
faszita még Olaszországban sincs nem, hogy itt ami itt van az nyilas és hungarista vagy skinhead, fasiszták (gondolom erre gondoltál [de ezt azért 8 osztályos végzettséggel is le kéne tudni írni, mert én hetedikesen képes vagyok rá akkor te is legyél]) Olaszországban vannak, nácik meg Németországba azért legalább az etnikai csoportok közt kialakult rasszista csoportokat tudd meg különböztetni ha már írni nem tudsz és csak gyűlölködni jöttél ide...
2013. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Miért van az hogy,a fasiszták tagadják hogy azok volnának amik ,még a kommunisták merik vállalni hogy komcsik ."



Talán mert a "fasziták" tudják, hogy elég ciki, amit csinálnak, a komcsik még nem jöttek rá, hogy rajtuk röhög a világ.

2013. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!