Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha bomberben vagyok, és...

Ha bomberben vagyok, és punkos ( exploited, oi, stb ) felvarrók vannak rajra, akkor a turbonagynáci magyarok megvernének?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 15:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
59%
és az antifasisztákkal mi a baj?
2009. okt. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

egyébként ha a nagy okosok utánnajárnának régen a skinheadek meg a punkok nagyon is megfértek egymás mellett együtt vonultak fel, csak hát pont ezek a punk szokások miatt váltak szét... utána kéne járni a dolgoknak "nem csak a tv-ből informálódni" xD


ui: amennyire egyre sülyed a skinheadek és az ns-ek színvonala ezekkel az iqharcZosokkal meg fognak verni mert punk vagy... mert szart sem tudnak... de nem kell félni ha 1edül van nem fog basztatni ez is mutatja, hogy kezdenek a cigók szintjére süllyedni!


egy Hungarista

2009. okt. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
jogos, lassan a kopaszok olyanon mint a cigányok,csak fehér kivitelben :-/
2009. okt. 28. 22:53
 24/33 anonim ***** válasza:
Ezért lenne jó ha az emberek végre különbséget tudnának tenni a skinheadek és a hungaristák között. Én is hungarista vagyok, de eszembe nem jutna hogy egy angolszász szubkultúrát favorizáljak magyar létemre. Na meg a balhék, a lázadás, a társadalomellenesség a kisemberek iránt, na ezek amik nem férnek össze a hungarizmussal
2009. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
44%
Én cigány vagyok, és a punkokat mindig többe néztem. Van cigány punk haverom is.
2009. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
52%

"Verési sorrend:


cigány, zsidó. kommunista/antifa, homár és csak utána estleg a punk."


És ha már mindenki hülyére van verve akkor jöhetnek a megmaradt turbómagyarok, hiszen ha már nem lesz kit megverni és elkergetni, akkor azon fognak összeverekedni, ki a legturbóbb überszittya.


Aggyonisten oszt'jónapot.

2009. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
ott a pont :D
2009. nov. 22. 21:48
 28/33 anonim ***** válasza:
62%
Ha téged ez megakadályozna abban hogy a punk nézeteket valld, akkor inkább hagyd is a francba, nem kell minden hülyének bakancsba járni.
2009. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
47%
Teged mar megvert a sors! Nem bant teged semmifele "turbonagynaci" inkabb megved a fajtadtol....dikma.
2009. nov. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
a punkok londonba a kezdeti időktől fogva lakásfoglaló iszákos csövesek voltak akik anarchyzmusér harcoltak és punk ruhákat hordtak . még londonba mindíg ienek . elmentek a londoni camden town ba ot töb 100 punkot láthatol
2010. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!