Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Mo. -n aki...

Miért van az, hogy Mo. -n aki baloldali E2014-es/MSZP-s, aki jobboldali, az pedig fideszes?

Figyelt kérdés
Még nem láttam olyan jobboldalit, pl.: aki elítéli a Fideszt teljesen, sokszor melléjük állnak, persze azért vannak, pl.: közgazdászok..., de nagyon kevesen, miért?
2013. aug. 2. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon csak fekete van meg fehér. Legalábbis a sok egybites így gondolkodik.
2013. aug. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mert az emberek úgy fogják fel a pártokat, mint a focicsapatukat, és akár a saját kárukra támogatják


hazánkban nem a pártok képviselik a szavazókat, hanem a szavazók képviselik a pártokat

2013. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Marxista vagyok és gyűlölöm az MSZP-t és a marionettjeit (E2014, DK).

Nem a borítója alapján választunk könyvet, az MSZP kormányok pedig a hiénakapitalizmus mintapéldáját valósították meg, a tandíjjal, a külföldi tőke eszeveszett propagálásával (a hazaiak kárára), a nyakló nélküli hitelfelvétellel, és az elmebaj határát súroló privatizálással.

Az észveszejtő euroatlantizmusok sem fér(t) bele a balos értékrendembe.

Marx nem ezt akarta!

2013. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dick Esmen ***** válasza:
Egyszerűbb az embereknek,ha minden fekete-fehér.
2013. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Rosszul látod. Aki baloldali az választhat az E2014/Mszp és a Fidesz között. Aki jobboldali az reménykedhet, hogy talán valamikor a távoli jövőben lesz egy jobboldali párt is a választáson indulók között.
2013. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 18:01-es válaszoló megmondta az igazat. Ma Magyarországon jobboldali párt nincsen. Van nemzeti színbe, magyarkodásba öltöztetett baloldali, illetve liberálisabb baloldali.
2013. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom te miről beszélsz de én jobboldali vagyok és nekem a Jobbik bejövösebb, mint a Fidesz..mondjuk abban van igazság, hogy a legtöbb jobb oldali nem TELJESEN ítéli el a Fideszt, mint én sem de hidd el, hogy nem adunk neki mi se szerenádot..
2013. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!