Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Önelemzés: Miért is vagyok...

Önelemzés: Miért is vagyok olyan amilyen?

Figyelt kérdés

Kedves Árpádsávos és Turulmadaras Egyének


Kérlek írjátok meg, mit ártottak nektek a szlovák,szerb,horvát,szlovén,ukrán,osztrák polgárok, hogy gyűlölködve beszéltek róluk.


Mi váltja belölletek ki ezt a gyűlölköző megvetést irántuk ?



2013. júl. 30. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szlovákokat , románokat , szerbeket azért utálják mert ezekben az országokban gyakran bántják az ott élő magyar kisebbséget.

Még fasiszta nyelvtörvényeket is hoztak és el akarják lehetetleníteni a magyar kisebbséget.

2013. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ozmium42 ***** válasza:
100%

Az őseik eljöttek lakni egy országba, ahol befogadásra leltek. Kivárták a megfelelő pillanatot, és amikor nyakig voltunk a sz*rban, lojalitásuk jeléül ellopták a területeink 2/3-át. Mindezt olyan jogon, hogy ha már úgy is ott vannak, biztos ott voltak már a kőkorszakban is, és miért ne?


Elkövettek néhány etnocídiumot is a magyarság ellen a nem olyan távoli múltban, érvényben tartják a Benes-dekrétumot (kollektív bűnösség deklarálása), hátba támadtak a világháborúban, betiltották a nyelvhasználatot, és rendszeresen feltörlik velünk a padlót mind a mai napig.


Mondom, velünk, nem a te fajtáddal. Te szeretheted őket, sőt, gratulálhatsz is nekik.

2013. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Trianon, egyéb esetben a történelemhamisítás, ami kb = hazánk gyalázásával, pl, hogy a románok a szlovikkal együttműködve kihantolnak egy híres magyar katonát Erdélyben, és átszállítják a szlovikhoz, csak mert szerintük "szlovák", és ezt ők abból állapították meg, hogy a mi felvidékünkön született, mert úgy gondolják, hogy aki ott születik az autómatikusan szlovák, akkor is, ha 10x régebben született mint mióta szlovákia létezik.


És te nem akarsz önelemzést fojtatni?

2013. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, hogy a horvátok már vagy 300 éve itt voltak, amikor a magyarok megjelentek.
2013. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ozmium42 ***** válasza:
Tényleg, a horvátokat nem utálja senki! :) Nem kellene szerepelniük a felsorolásban.
2013. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=IJFgS1TBpEI

köszi rég röhögtem ilyen jót

elég megnézni ők hogy viszonyulnak a magyarokhoz és máris megkapod a választ

2013. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szlovákok: bejönnek a strand üvöltenek, a Csend medencében hangoskodnak (szlovákul is ki van írva) az utcán kulturálatlanok.


románok: nekem elég volt a magyar zászló égetés meg amikor a koszos wc-be tömték a magyar és a horvát zászlót.


horvátok: őket én imádom :) <3


szerbek: semmi más, mint hogy a vajdasági magyarsággal úgy, mint a rohadt almával.


ukránok, szlovénok: semmi bajom nincs velük.


osztrákok: mivel van tőlük felmenőm így nem utálom őket, amúgy se lenne rá okom.


Szóval ki is általánosít kedves kérdező? Aki megtudja indokolni miért rühelli az idiótákat vagy aki minden jobbik szimpatizánst rasszistának, nácinak vagy nyilasnak titulál és egymás után 3 provokatív kérdést tesz fel? Engem ugyan nem érdekelsz, mert az ilyeneket, mint te még Isten is leköpné ha nem lenne benne önerő...

2013. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!