Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az ATV-ről?

Mi a véleményetek az ATV-ről?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 18:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%
Kommancs
2013. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 MolotovPunk ***** válasza:
57%

Első sorban bal oldali,másod sorban ellenzéki TV adó.

Ezen mi különleges?Magán tulajdonú cég az is.Így azt pártol és azt sugároz,akit-amit akar.Fityesznek van már elég adója így is,persze tudom nekik az lenne a jó,ha minden adó a kormányt éltetné.

2013. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jóval kevésbé elfogult, mint a Hírtv, és sokkal etikusabb keretek között működik. A hírtv-n ezek az úgynevezett tényfeltáró riportok, meg az interjúk az ellenzéki képviselőkkel vagy tüntetőkkel, eléggé bicskanyitogatók. :D Meg az ATV betelefonálós politizálós műsorában legalább előfordulnak valamire való nyugdíjasok, és értékelhető vélemények.
2013. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8%
Én nézem az ATV-t is meg a Hír TV-t is. Az ATV szerintem próbál rávilágítani a hazugságokra és az igazságtalanságokra. Persze sokaknak ez nem tetszik úgy látom itt sem. Én szeretem nézni, nem fontos ezért lepontozni!!:)
2013. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát azért ha nem gond lepontozunk! ^_^
2013. júl. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 MolotovPunk ***** válasza:

Én is nézek gyakran ATVt,de Hír TVt is szoktam.

Amúgy a Hír tv néha nagyon primitív módon tudja magát előadni.Mondjuk a tényfeltáró kamu műsoraikat már rég nem nézem meg,maximum híreket.

Állandóan az ellenzékkel vannak elfoglalva,persze a fityeszre kritikát nem tudnak mondani soha.

Egyébként ATV tárgyilagosabb szerintem.

2013. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Hát azért ha nem gond lepontozunk! ^_^"


Nem gond csak nem tudom mi az oka. Jó lenne ha kifejtenéd.:)

2013. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem pontoztalak le pedig nagyon megérdemelnéd mert nem a kérdésre válaszoltál.:)
2013. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!