Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hülye metrójukra költik a...

A hülye metrójukra költik a pénzt, ahellyett hogy cukorgyárat építenének (újra) vagy az apámnak kerékpárutat. Most kéne örülnöm?

Figyelt kérdés
Adtam bele!
2009. okt. 23. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kabai cukorgyár már rég bezárt, pedig első osztályú cukrot termeltek, és saját répaültetvényük volt. Tehát egyikkel sem lehetett probléma. A kérdésre a válasz: azért mert az országot olyan debilek vezetik, akik más debileket követnek.

A 4-es metróról, őszintén csak annyi, hogy leszarnám,ha soha nem épülne meg azt is, DE, miért kell a 40%-át állami pénzből fizetni,mikor az egy város beruházása. Adott esetben én aki Debrecenben élek, egyszer sem fogok rajta utazni,de benne van a pénzem, és egy város jár jól vele. Az autópályát még megértem persze állami pénz,de egy ilyet? A debreceni villamosok felújítását miért nem fizetik akkor a pestiek? Nem értem a logikát és köcsögségnek tartom.

2009. okt. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocsi tényleg rosszúl túdtam a Kaposvári cukorgyár van még.Pedig a cégunknél még van cukorrépa és idén ruháztak be új répaszedő gépbe(részben állami támogatásbol).
2009. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Aki 8 év után balodlali-liberális pártra mer szavazni az tényleg nemkomplett ember. mindig lesz olyan aki akkor is rájuk szavazna ha a saját szarában kéne fürdenie csak ne a "nácik" kormányozzanak.
2009. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm!
2009. okt. 25. 19:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!