Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastatok már ennél pontosabb...

Olvastatok már ennél pontosabb "látleletet" a mai Magyarországról? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 24. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Még nem olvastam végig a cikket, csak félig, de nagyon igaz, amiket ír. Ennél pontosabbat én még nem olvastam. Most már kíváncsi vagyok a szociológus könyvére is.
2013. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

"2002 és 2006 között az Informatikai és Hírközlési Minisztérium politikai államtitkáraként, majd 2006 és 2010 között a közpolitikai igazgatóként aktívan hozzájárult a magyar információs társadalom kiépítéséhez."

tevékenységéről pár szót!

2013. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Még nem, de igazat ír.
2013. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megrendeltem a könyvét! Nagyon kíváncsi vagyok, miket ír. Első vagyok.
2013. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

De hát a második is megírta, hogy ez az ember a szocik embere volt :DD

Hogyan írhatna igazat egy full elfogult ember?

Szánalom, hogy van aki ilyenekből táplálkozik, olvassatok akkor inkább Török Gábort vagy valami,t ami senkihez se húz.


Amúgy a cikkben nagyon szépen benne van a politikai szektás recept: Elmondani, hogy az ellenség bizony gonosz, igazolni, hogy mi okosak vagyunk és átlátunk a gonosz ellenségen, elmondani, hogy nem értelmetlen a harcunk mert az ellenség meg fog bukni (ez fontos, nehogy valaki elkedvtelenedjen a közvélemény kutatások láttán)!

2013. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csepeli György a szocik embere - ez a hét (rossz) vicce...
2013. júl. 25. 17:30
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Aki államtitkár és a sulinetes "bizniszben" tevékenykedett, az ne papoljon maffiáról, korrupcióról.

Egy példa a sok közül!

[link]

2013. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Ne linkelgessenek semmit az olyanok, akik úgy tesznek, mintha a Simicska-Nyerges érdekeltségek tarolását a közbeszerzéseken, a trafik- és takarékmutyit és a jó néhány további disznóságot meg se látnák...
2013. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
És nem mellesleg Csepeli György nem "tevékenykedett a sulinetes bizniszben". Ajánlom, hogy töröltesd a moderátorokkal ezt a válaszodat, mert megmutatom a professzor-akadémikusnak ezt a rágalmadat, ő pedig majd megteszi a megfelelő jogi lépéseket.
2013. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
és mi a vád?
2013. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!