Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a Magyarországról amit én 20-30 év múlva látok?

Figyelt kérdés

Lesz egy halomnyi képzetlen, semmirekellő (csürhe)tömeg az országban, akik max. közmunkára jók, írni és olvasni is alig tudnak és az értelmiségi, emberi viselkedésűek kisebbségben lesznek. Sokan azt mondják hogy ez polgárháborúhoz fog vezetni. De szerintem inkább elszigetelődéshez. Értem ez alatt, hogy a kisebbségben lévők fogják a markukban tartani a hatalmat, a fegyvereket(rendőrség pl.) és a pénzt és ezért egyszerűen elzárkóznak a többségtől és hagyják hogy öljék egymást.

Szerintem HA lesz egy polgárháború akkor ez úgy néz ki,hogy az értelmiségi kisebbség technikai eszközei és hatalma vs. a többség rendezetlen tömegei, agresszivitása ellen.


Mi a véleményetek? Csak érvekkel alátámasztott véleményeket kérnék(miért igen és miért nem...), köszönöm.


2013. márc. 26. 19:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért hozzátenném, hogy nem örülnék ennek a helyzetnek, de nem látom hogy másként alakulnak majd a dolgok.
2013. márc. 26. 19:25
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"lesz egy halomnyi képzetlen, semmirekellő (csürhe)tömeg az országban, akik max. közmunkára jók, írni és olvasni is alig tudnak"

-stimmel. Ők a cigányok, akik többségbe kerülnek.


És lesz a kisebbség, vagyis a magyarság, akinek átlagéletkora 60 felett lesz, akik az éhhalál küszöbén lesznek, mert nincs aki a nyugdíjukat és az egészségügyi ellátásukhoz szükséges forrásokat előteremtse.


Összegezve a MAI helyzetet:

Magyar családokban nem születik gyerek, fiatalok külföldre mennek, tehát nincs utánpótlás.

Fogyó, öregedő nemzet.

Cigányok ész nélkül szaporodnak.

Két-három évtized múlva cigány fiatalok és öreg magyarok lesznek. Ennyi.

2013. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Én 20-30 év múlva már Magyarországot sem igen látok :(
2013. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kultúrpolitikán kellene változtatni. Igaz, hogy a buta tömeget be lehet folyásolni, de országot építeni nem lehet. Nem látod rosszul, nagyon rossz felé megyönk
2013. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek, én is azt látom, hogy ha nagyon borul az eltartó-eltartott arány, akkor az eltartók rá fogak jönni, hogy olcsóbb falat építeni és egy őrnek fizetni...Szerintem dél-afrikai állapotok lesznek.
2013. márc. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség.


Az alacsonyabb végzettségűek aránya folyamatosan csökken. Inkább a túl sok diplomától kell talán tartani.


Polgárháború nagyon nem valószínű, nem alakul az ki olyan könnyen, azt ajánlom, hogy olvass szakkönyveket e témában, akkor meg fogod érteni!


A kisebbségben lévőknek nem adja át könnyen a hatalom a hatalmat, ahhoz bazi nagy befolyás kell, ekkora változás egész egyzserűen a jelenlegi dmeográfiai trendek folytatódása esetén is elképzelhetetlen Magyarországon ilyen rövid idő alatt.


Ha meg sikerül a termékenységet felturbózni, pláne nem lesz itt semmi gond, nyugi.


Kérdező és válaszolók, bocsi, de sok katasztrófa filmet néztek!

2013. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!