Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiér többet? Egy zsidó vagy...

Kiér többet? Egy zsidó vagy egy palesztin?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
mondjuk én a zsidókat jobban varjazom, mert izraelben kvázi legális a fű, de amúgy ezt nem lehet megállapítani. ha aljaember, akkor üssék agyon, ha nem tett semmit, akkor meg hagyják békén.
2009. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Minden emberi élet egyformán értékes, függetlenül attól az ellenszenvtől, amiket az összeesküvés-elméletek miatt vagy az öngyilkos merényletek miatt egyes emberek táplálnak.
2009. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Egy magyar! Ezeket meg lesz@rom.
2009. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

23:00

én is

2009. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
egyre mind2
2009. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
most már ezen én is komolyan elgondolkodom .... sztem egyik se túl civilizált emberi faj, a frász se tudja ...
2009. okt. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Ki ér többetről az jutott eszembe, mikor egy palesztin katona felismerhetetlenségig roncsolódott testrészeiért(nem mind) pár tucat élő palesztint engedtek el. Mivel a talmud kimondja egy zsidó ujjperce is többet ér 10 gojnál.


Amúgy nem tudom, teljesen más kultúra mind a kettő a miénkhez képest, csak a szimpátia álltal tudunk véleményt alkotni.

2009. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 cynic ***** válasza:
65%

Egy palesztin. Valahogy megértem őket... mit szólnátok, ha a Kárpát-medence területén hozták volna létre a zsidó államot? Mi élnénk terror alatt, minket utálna a fél világ, mészárolna a zsidó hadsereg (amcsi támogatással), na, az milyen érzés lenne?

Naugye.

2009. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

"mit szólnátok, ha a Kárpát-medence területén hozták volna létre a zsidó államot?"


Ehelyett mi, magyarok hoztunk létre itt államot, de előttünk itt éltek az avarok, vagy például a besenyők. Szerinted akkor most ők tök jogosan küldhetnék közénk az öngyilkos merénylőket, mert végülis nekik van igazuk?

2009. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

"ha a Kárpát-medence területén hozták volna létre a zsidó államot?"


Annyi különbséggel, hogy itt már volt egy állam vagy ezer éve, míg ott legalább ennyi ideje nem. Egy brit mandátum volt, előtte meg török provincia, azelőtt meg még egyéb dolgok, ott önálló államocskák kb. a keresztes hadjáratok idején voltak utoljára.


A másik meg, hogy érdekes erkölcs az, amelyik akkor ez alapján igazoltnak látja az öngyilkos merényleteket, a buszok, diszkók, bevásárlóközpontok, iskolák robbantását, napi szintű rakétázását,. a civilek célzott támadását. Ezekről se feledkezzünk meg.

2009. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!