Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » No csak no csak, ("Az EU...

No csak no csak, ("Az EU eddig soha nem tapasztalt bátorsága – Izrael visszalő") ez tényleg új irány vagy csak egyszeri eset?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 19. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

egyik sem. spórolnak és ez egy olyan spórolás, ami könnyen ideologizálható.


az arab tavasz miatt a térség egyrészt de stabilizálódik, másrészt éppen az országok közötti összefogás hiánya csökkenti egy háború esélyeit. még a palesztinok is jórészt Szíriával vannak elfoglalva.

most nincs akkora szükség egy erős Izraelre, mint a korábbi időkben, most meg lehet tőlük vonni, lehet szűkíteni a támogatást. ha majd baj lesz, akkor persze megint felpörög majd a dolog, de Izrael haragjától akkor sem kell majd tartani, mert nekik meg szükségül lesz a pénzre.


egy csepp ideológia sincs benne, egyszerű számítás az egész.

2013. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rémuralom ***** válasza:
100%
Én a szélsőjobboldali sajtó helyében mélyen kussoltam volna e hír kapcsán. Hosszú évek óta azt hajtogatják, hogy az EU a zsidók, cionisták, Izrael csicskája. Most jön egy hír, ami erre rácáfol, erre címlapon hozzák. Ha nem lenne olyan fanatikus az olvasótáboruk, akkor ez egy olyan öngól lenne, amit öröm nézni.
2013. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nevetséges.

Az EU nem fog csinálni semmit, ez csak szájkarate.


Szerintetek hagyná Izrael , hogy beleugasson a dolgaiba?

Gondolkodjatok egy kicsit.

Ha én lennék Izrael, én sem engedném , hogy ez az összeurópai kakasdomb beleugasson a dolgaimba.A véleményt meg kell hallgatni, de parancsot nem adhat.


Nem vagyok Izrael párti ,sőt ellenzem amit csinálnak és a zsidókat sem kedvelem, de igazuk van.


Ha Magyarország dolgaiba mondjuk Kína bele akarna szólni, az nekünk sem tetszene.


Szóval, szerintem mindenki hagyja békén egymást.

Izrael menjen homokozni, az EU meg foglalkozzon a saját dolgával, vannak fontosabb dolgok Izrael marhaságainál.

2013. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!