Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem alapítasz egy...

Miért nem alapítasz egy pártot nagyokos?

Figyelt kérdés
Te ugye tudod mit kéne tenni, hogy népünk végre a bőség kosarából lakmározzék?

2013. júl. 18. 21:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

@ 8.:


Ez sajnos nem csak Magyarországra jellemző.

"Too bad that all the people who really know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair." (George Burns)


A kérdésre, ami erősen ironikusnak tűnik: Én többek között azért nem alapítanék pártot, mert nem hiszem, hogy működőképes lenne. Az emberek elképzelései nagyon-nagyon eltérőek a különböző területeken, így hiába az egyetértés néhány dologban, a nézeteltérések miatt minden csoportban nagy a széthúzás. Ezért, plusz a személyes ellenérzések miatt, továbbá a lanyhuló érdeklődés, a kitartás hiánya és még számos ok miatt az emberek nem képesek együttműködni hosszú távon; a tagok lemorzsolódnak, a csoportok szétszakadoznak, akár még egymás "ellenségeivé" is válhatnak. Nem csak a politikában.

2013. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%

"Politológiát tanultam de iszonyat látni, hogy a leg utolsó közmunkás is meg van róla győződve, hogy a maga kis egyszerű véleménye az országról az zseniális, és pontosan az a baj amit ő mond, és úgy lehetne helyrerakni a dolgokat ahogy azt ő képzeli "


Ezzal csak az a baj hogy vannak olyan országok ahol nem a tanult politikát alkalmazták hanem az "utolsó közmunkunkás jóska pista megmondja politikát" és virágzik a gazdaságuk csak hogy eggyet említsek ÚjZéland!

Szóval ennyit ér a te tanult politologiád! :D

2013. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Kéremszépen én tudom mit kell tenni, csak lusta vagyok.

A győzelmemben is biztos vagyok, mert én vagyok a legjobb.

2013. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az a baj amin ők vitáznak az röhejes.. Sok mindenre egyértelmű válasz van! A falusi Pista bácsi meg meg is mondaná hogy mi jó és mi nem... A pártrol az a véleményem az embereknek 2 dolog kell: Közbiztonság és megélhetés! Ennyi! Ha van megélhetés boldogok az emberek így ha nem is értenek veled egyet valamiben nem fogja őket érdekelni! Közbiztonságra meg nem térnék ki mert a "náci"-nak hívnátok. Ez a 2 dolog megvalósítható lenne , de nem a mai helyzetben! Itt már 1 "ország" inkább nép csoport van akik irányítanak. Sose lessz már olyan Magyarország mint régen! Még ha miliókat költenél is még ha minden Magyar ember támogatna is! mi kicsik vagyunk egy élhető élet megteremtésére. Személyes véleményem ez!
2013. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A falusi Pista bácsi annyit mond, hogy ezt elvették, azt meg adták. Idáig ér a primitív gondolkodása.
2013. júl. 22. 12:26
 16/18 PHP de kóder! ***** válasza:
inkabb elhuzok innen, azzal jobban jarok
2013. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16: nagyon helyes, mi is jobban járunk ha elhúzol.
2013. júl. 22. 16:09
 18/18 anonim ***** válasza:

Mert nem erősségem a köpönyegforgatás, és nem tudok egyetérteni azokkal az ostoba, hőbörgő, nyolc általánost vagy annaál kevesebbet végzett népséggel, akik az ország többségét kiteszik, és akik némi ingyengulyásért ocsmány szavakat ordítanak a másik pártra.

Ezek a dolgok pedig manapság elengedhetetlenek a pártpolitikához :)

A másik dolog meg: nő vagyok...

2014. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!