Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vadai Ágnes hiteles politikus?

Aromo#.# kérdése:

Vadai Ágnes hiteles politikus?

Figyelt kérdés

Én hitelesnek tartom, de végülis a Gyurcsány pártban van... ok eddig is ott volt (lsd. MSZP), de eddig nem volt ilyen nagy reflektorfényben.


(Tudom, hogy a politika és a hiteles szó nem igazán említhetőek egy lapon, de a remény hal meg utoljára.)



2013. júl. 18. 13:02
 1/9 Ozmium42 ***** válasza:
59%
Ha vett fel hitelt, akkor igen.
2013. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Vadai egy agresszív malac, számomra ő a legellenszenvesebb politikus ma Magyarországon. Nem viccelek mikor azt mondom, hogy ha az SZDSZ ben lett volna tag, még ott is a legszélsőségesebbek közé tartozott volna!
2013. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Szerintetek ez az ember normális?

[link]

2013. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
nyilván van akinek igen engem a hideg is ráz töle,föleg mostanában,hiszen ő lett a nagytudó és megmondó ember....
2013. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon elfogult.


Ő maga fanatikus baloldali, de más baloldaliak ellenvéleményét és kritikáját sem tűri.

2013. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
agresszív malac....ez nagyon találó,jót nevettem:)
2013. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Szanyi iszákos kapitányon és rajta kívül mindegyik politikus azért képes volt ember módjára beszélgetni OV szilinapjáról, csak ezek ketten nyomatták a nyuggereknek szóló extrabulshit hülyeséget a diktatúráról, mintha Észak-kóreában lennénk.
2013. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hehe Ozmium42! A kis humimumi.:)


Igen, Vadai kissé agresszív és flegmatikus is, előbbi igen, utóbbi nem igazán jön jól kampányidőszak előtt és közben.

2013. júl. 18. 13:23
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
genhibasak mind es igy nagyon hasonlitanak egymashoz, Vadai, Martonyi, Libajnai, Kocos Kinga, Nyako es meg sokan masok
2013. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!