Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti érzitek, hogy mostanság a...

Ti érzitek, hogy mostanság a médiából csak az izraelieket emelik kis és hogy, ők akarják átvenni az országot?

Figyelt kérdés
Fidesz szavazó vagyok de ha ez folytatódik akkor nrm sokáig.
2013. júl. 17. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem.


(de nem lehet hogy be kéne szedni a gyógyszereidet?)

2013. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

Nem , ilyet nem vettem észre.


Én inkább csak ajvékolást látok a 15 éve folyamatosan növekvő antiszemitizmustól ,meg nyekergést a Holokausztról.


Nem hiszem , hogy a zsidók idejönnek.

2013. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Aki minden árnyékba az ellenséget képzeli azt is fogja látni.


Normális embernek nem jut ilyen eszébe, vérjobber antiszemitáknak óránként.

2013. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom nézed a hírtv-t, hát igen ott mindig megemlítik őket, de az Atv-vel ellentétben azért hogy ellenérzést keltsenek az emberekben, legalább is nekem ez jön át.

Ugyan azt a hírt előlehet adni teljesen máshogy, attól függ ki olvassa fel. Legjobb példa erre az SzektATV meg a narancshír-tv.

És igen ők akarják, mégis szerinted mit keres itt annyi "izraeli befektető" meg lakópark építő még a válság közepén is? Megsúgom, ők pont leszarják a válságot, úgy intézték hogy kimaradjanak belőle, csak a többi ember szívjon, így ők nyugodtan felvásárolhatják az országot, és mostantól jöhetnek Jumbo jetekkel is beköltözni ezekbe az üresen álló parkokba, lásd amit Pesten szinte a Dunába építettek a 13. kerületben.

2013. júl. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Már átvették az ország egy részét.sok tízezer hektár Magyar föld van már a kezükben,lakópark sokasága,rengeteg cég,és még sok minden más is!Amikor most itt volt a zsidó világkongresszus,akkor idejött az izraeli vízügyi miniszter és politikusokat keresett fel,vajon miért?Nálunk el a legtöbb zsidó európában,és folyamatosan jönnek,vajon miért?Azért mert akarnak valamit,és az a valami a mi hazánk!ez egy gyönyörű ország,jó földdel és vízzel!izraelben csak homok és kövek!ezért is kell a mi országunk nekik,és még sorolhatnám.....
2013. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!