Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Hajós András úgy...

Szerintetek Hajós András úgy fog járni mint Csintalan? (értitek mire gondolok. )

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 16:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%

"Minden „komoly” szervezet előre bejelenti az akcióit!"


Na ekkora hülyeséget is régen hallottam már. Az ETA meg az IRA is előre bejelnit, ugye, sőt, szól a rendőrségnek hogy pontosan mikor és hol fognak akciózni, hogy jól el is kapják őket mi? No comment...


Amúgy a kérdésre válaszolva, nem tudom hogy hajóst elverik-e, de igény az volna rá, én bakanccsal rugdalnám le azt az ostoba rabbi fejét

2009. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Ez az egész "Magyarok nyilai" ügy sántít, maga ez a név is hmm...

Nekem van egy olyan érzésem, hogy a kormány verette meg Csintalant a hallgatásért cserébe.

2009. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

Hajós Andrásnál alig ha van rosszabb TV s szereplő Mo-n

minden műsora nézettsége mínuszokba volt...

pl "benne leszek a TV-ben" 2 hét asszem és levették a műsorról

ráadásul osztja az észt azt hiszi magáról hogy olyan nagyon okos

ja és nyíltan vállalja hogy SZDSZ s.. na erről ennyit...

valaki(kik) 1x biztos megunják hogy állandóan túráztatja magát... és akkor Isten irgalmazzon neki, mert ők nem fognak :)

2009. okt. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%

„Na ekkora hülyeséget is régen hallottam már. Az ETA meg az IRA is előre bejelnit, ugye, ső”


Igen barátom, szólni szoktak!

Vagy fiatal vagy, vagy nem emlékszel, de az egy kiválasztott médiának minden esetben szóltak az akció előtt néhány perccel. Hogy más ne vállalhassa, hiszen ez a 80 as évekbe divat volt. 1. robbantásra akár 3 szervezet is jelentkezett, ha előre valamelyik nem jelentette be.

Nem csintalannak szóltak volna, hanem a hir tv nek , és az esettel akár azonos időben.

2009. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
ja, jó, ha néhány perccel előtte szóltak azt elhiszem, ok. De amúgy sztem még így is csomó szervezet utólag vállalja csak, az miért kevésbé hiteles?
2009. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

„ja, jó, ha néhány perccel előtte szóltak azt elhiszem, ok”


A terrorizmus a figyelemfelkeltés és valaminek a követelése, egy extrém kivitelezésben.

Csintalant egyszerűen összeverték azok, akiknek nem tetszett valami miatt.

Ennek semmi köze a figyelemfelkeltéshez, hiszen ha spontán közölték volna, akkor sokkal nagyobb vízhangot kaphattak volna, mint így amikor már a média is közzétette.

De hallottál már valamit arról hogy milyen alapon tekintik azokat az embereket akiket gyanúsítanak a magyarok nyilai terrorszervezet tagjainak? Vagy hogy milyen alapon, bizonyítékokkal azonosítják az elkövetéseket a szervezethez? Semmit nem tudunk, mert nem mondanak semmit, akkor?

Előbb talán bizonyítsunk, aztán ítélkezzünk!

2009. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Vízhangot...
2009. okt. 23. 21:30
 18/18 anonim ***** válasza:

10-22 21:06 vagyok.

Aki hisz a "Magyarok Nyilaiba", megkérem hogy csak olvasson utána.

Ha megnézitek a statisztikákat, ez egy kib*szott béna szervezet lenne. Mindig CSAK MSZPs politikusok házait támadták meg, de azok közül sem ahol laknak, hanem valami kerekerdőn túli nyaralót, de ha meg mégis a házat, akkor az üres volt!

Az egész ügy során semmi bizonyíték senkire!!!

Egy ilyen béna terrorszervezet hogy állná meg a helyét???

2009. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!