Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzet felelős azért amilyen...

A nemzet felelős azért amilyen országot épít?

Figyelt kérdés

felelős azzal, hogy támogat, ellenez vagy eltűr?


és felelős az egyén is?


és magad felelősnek tartod?

és az utódaid felelősnek tarthatnak azért, amit rájuk hagysz?

és felmenőid (szüleid, nagyszüleid) felelősek azért ami most van?


mi erről a véleményed?


2013. júl. 12. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Természetesen mindenki felelős a saját sorsáért és az emberek így felépülő kollektív viselkedése adja ki a nemzet sorsát.


Ehelyett manapság az emberek 90%-a szereti a láthatatlan, ismeretlen másikat hibáztatni mindenért, maga meg lószart se tesz a dolgok jobbátételéért. Természetesnek veszik az adócsalást, a zsebbefizetést, az "egy ismerőssel megoldjuk okosba" stílust és mellette itt fröcsögnek láthatatlan zsidóösszeesküvésekről, miközben saját maguknak teszik tönkre az életet.


Érdekes, mindkét szülőm alföldi parasztcsaládból származik, mindketten egyetemet végzettek dr-i címmel és a két "vállalkozásuk" éves összbevétele a kilencszámjegyű régió közepén van. Mindezt teljesen a gonosz kapitalizmus idején megvalósítva, minimális kezdeti állami segítséggel.


De nem, ők biztos zsidók mert a kétezres bácsi faluból meg csongrádi mezővárosból ide jutottak.

2013. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak kevés ember az, aki saját maga tehet a rossz megélhetéséről! Hiába igyekszik, nem tud előbbre jutni. Ezt képtelenek megérteni azok, akik jobban élnek, mint a többi.
2013. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Természetesen a felelősség közös.

De ez a "ki a felelős" olyan számonkérően hangzik.


Én hálás vagyok az őseimnek, az államnak, amiért támogattak oktatás és egyéb területeken is. Tudom, hogy saját magamnak is felelősségem, kötelességeim vannak és nem csak jogaim.

Én büszke vagyok a magyar nemzet által elért eredményekre. Igaz, hogy sok a probléma, de nem lemondóan siránkozni kell, hanem tenni ezek megoldásáért.

2013. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csak kevés ember az, aki saját maga tehet a rossz megélhetéséről! Hiába igyekszik, nem tud előbbre jutni. Ezt képtelenek megérteni azok, akik jobban élnek, mint a többi.

"


Úgy érted könnyű ezzel takarózni és beleszokni az apátiába meg a szenvedésbe. Persze, az. De 2013-ban az internet korában, amikor nemzetközi csúcsegyetemek atomfizikai kurzusait lehet teljesen ingyen online hallgatni és magasabb szintű tudást szerezni otthon esténként a foteledben ülve, mint amit 10 éve az itthoni csúcsegyetemeken oktattak, akkor ne mentegetőzz nekem azzal, hogy nincs esély a változtatásra. Az egész életet kell igazgatni, nem egy-egy évben halványan próbálkozgatni változtatni utána meg 20 évig arra mutogatni, hogy Na akkor megpróbáltam és lám nem sikerült.


Nyilván egy 65 éves hentes sosem fog a Maldív-szken nyaralni, de nem is ők sírnak a gyakorikerdeseken, hanem 15-25 éves fiatalok, akik még úgy alakíthatnák a sorsukat ahogy akarnák.

2013. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Magyarországon mindenről a politikusok, a zsidók, az eu, meg a cigányok tehetnek. Mi ártatlanok vagyunk, legalábbis így tartja minden 70 IQ alatti.
2013. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Felelösek vagyunk igen hogy még bízunk a jelenlegi választható kormányokba!
2013. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dick Esmen ***** válasza:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."
2013. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi tehetünk arról ahol most vagyunk, a többi csak mellébeszélés és kifogások armadája.
2013. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A mindenkori kormány a hibás.Ja, várjunk csak, menjünk kicsit jobban a gyökerekhez.A NÉP szavazza meg a kormányra kerülő pártot, tehát honnan indul ki minden??NA?

A nép és a kormány felelősek mindenért.Ne csodálkozzunk, amikor ilyenekre szavaznak,hogy Fidesz meg MSZP.

2013. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Közvetve igen, mert tudni kéne az x-et hova tenni!
2013. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!