Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó lenne ha a FIDESZ és a...

Jó lenne ha a FIDESZ és a Jobbik egyesülne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 12:18
1 2
 1/12 EagleHUN ***** válasza:
48%
Sosem fog. A Jobbik is leégetné már magát ha a Fideszhez "beházasodna" kriminális amit művelnek, még ha annyira nem is mint az elődeik tettei voltak.
2013. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 acelsziv ***** válasza:
13%
Vona és Orbán egyból lemennének 69-be
2013. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen! Egymást ba-ogatnák!
2013. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
A népnek igen, a két pártnak nemigazán.
2013. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Joe Makepeace ***** válasza:
21%
Az lenne a hasznos igaziból, ha mind a kettő eltakarodna végre a politikából, a jobboldali honfitársak meg csinálnának végre maguknak vagy 5 darab normális jobboldali pártot, ami se nem diktatórikus, se nem szélsőjobboldali... szerintem jót tenne nekik...
2013. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

"A jobboldali honfitársak meg csinálnának végre maguknak vagy 5 darab normális jobboldali pártot, ami se nem diktatórikus, se nem szélsőjobboldali... szerintem jót tenne nekik..."


A baloldali honfitársak meg csináljanak olyan pártot aminek a fő programja nem a cigánytenyésztés meg az ország eladása.

2013. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Olvastam.

Csak ironizáltam:D

Ugyanis ezek a pártok többet foglalkoznak az általam említett dologgal ,mint a programjukkal.


Az MSZP meg a baloldal szégyene.

Gordonkát meg nem lehet komolyan venni.

2013. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MolotovPunk ***** válasza:
82%

Nem lenne jó.Sok ok és konfliktus miatt,de én csak egyet mondok miért nem.

Ha nem akar úgy járni a Jobbik,mint anno a MIÉP,MDF,FKGP,akkor ne fogjanak össze fityesszel,mert azt is beolvasztják szépen a nagy pártba.A fid egy gyűjtő romboló párt,összes volt jobb oldali pártot beolvasztotta magába,később kisemmizte azokat,akik nem úgy gondolkodtak,mint ők.

2013. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem lenne jó. Én egyáltalán nem díjaznám ha a Jobbik a Fidesz szintjére züllene.
2013. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Fidesznél lejjebb már nincsen, tehát nem lenne jó.
2013. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!