Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted milyen politikát,...

Szerinted milyen politikát, gazdaságpolitikát akar folytatni a Fidesz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 20:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

„Adócsökkentés, munkahelyteremtés, a magyar vállalkozások támogatása.”


Ezek csak szavak, ez maga a tartalom nélküli politika.

Az érdekel hogy miként akarják megvalósítani, mi az alapja.


„Szóval ennyit a Fidesz adócsökkentéseiről, meg a többi beetetős meséjéről. :)

Arról meg már idén elszólták magukat, hogy ők biza további hiteleket fognak fel”


Szerintem nem hiteleket kellene felvenni, hanem átütemezést és fizetési moratóriumot kellene kérni.

Akkor is fizetnünk kellenek néhány % kamatot de nem nőne az adósságunk alap állománya.

De az egész nem ér semmit ha nem a protekcionista gazdaság struktúra, alapjait, az import kiváltást, a szerkezeti átalakításokat szolgálja az ellátó rendszerekben, hanem a további multi és nagytőke befektetések megágyazását. ( ezeket nem látom, a fejlesztéseket amik valódi és fenntartható növekedést jelentenének)

2009. okt. 25. 08:05
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha olyan kivitelezhetőt, mint az MSZP programok, akkor inkább ne csináljon semmit.
2009. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Jobbikos vagyok de gondolkodom is.

Azért nem lehet a Fidesz és az MSZP gazdaságpolitikáját egy napon emlegetni.

Egyszerűen a nagy és átfogó változásokat nem látom amivel kampányolnak!

2009. okt. 25. 10:36
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Magyarellenes, zsidóbarát politikát.

Sajátzsebjólmegtömős gazdaságpolitikát.

2009. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Hanák József ***** válasza:
78%

Az izraeli Likud testvérpártja a Fidesz.

Ez sokmindent elárul! Ugyanaz a korrupt tolvaj lobbi hitelezi nekik a kampánypénzt, mint az MSZP-nek.

A FIDESZ eddig is, most is LOP, és hazudik!

Akit érdekel nézze meg az idei költségvetési törvényünket.

link: [link] a lap alján bal oldalon.

A számok magukért beszélnek!

Idén 1500 milliárdot! azaz 1500000 milliót loptak ki a költségvetésből.

Ebből a Fidesz is kapott pár milliárdot, vajon miért nem adja vissza?

2009. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

Én jobbikos vagyok és úgy gondolom, a FIDESZ és az MSZP is bizonyított már eleget, hogy nem érdemlik meg a szavazók bizalmát. 19 éves egyetemistaként az én érdekem is, hogy ne tegyék még jobban tönkre az országot. Jelenleg a mai fiatalok az egyetlen kiutat külföldben látják, kimenni és ott dolgozni, ott élni, különösen itt az osztrák határ mellett.

Radikális változásokra van szükség, különben még rosszabb lesz a helyzet, és ezeket a változásokat a Fidesz sem fogja kiváltani, ugyanúgy folytatják tovább, amit eddig csináltak. Épp ezért gondolom, hogy egy új párt talán jót is hozhat számunkra, ők még talán érdemelnek egy kis bizalmat.

2009. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jöjjön ide az aki már kezet fogott a FIDESZ-szel!
2009. nov. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nincs, és nem is lesz gazdasági programjuk. Az "ahogy esik úgy puffan" elvet vallják. Persze közeli barátaik cégeiről nem feledkeznek majd meg....
2010. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!