Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem teljesen logikus,...

Szerintem teljesen logikus, hogy a demokráciára nyíltan veszélyt jelentő pártokat, szervezeteket be kellene tiltani, szerintetek is?

Figyelt kérdés
Gondolok itt elsősorban a jobbikra, aki beismerten antidemokratikus párt, és uszít, kiírtaná a neki nem tetsző elemeket( ma még csak a romákat, de később talán már a szőkéket, kék szeműeket, meg mindenkit ilyen módszerrel tennének el az útból, aki nekik nem tetszik). Szerintem a demokrácia védelmében az ilyen kártékony, nem kívánatos formációkat be lehetne és kellene tiltani, sőt már engedélyezni sem szabadott volna a működését. Elvégre, ha ők tagadják más demokratikus jogát, akkor ők se hivatkozzanak erre.

#Jobbik #üldözés #nácizmus #rasszízmus #antidemokratikus elemek
2013. júl. 11. 17:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hiába nyivákolsz, de akkor sem lehet betiltani, így szembeköpted az "elveidet"! :)


Akkor minden potenciális késelgetõt, öregagyonverõt elõre zárjunk börtönbe? :D


Na pont ezért remélem, hogy a hozzád hasonlóak nem fognak tudni ilyen dolgokban dönteni mert ugyanolyan "káros elemei vagytok a demokráciának"!

2013. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A teljes betiltásnak meglennének a hátulütői, mint ahogy már előttem leírták.


Én inkább egy kis gondolkodnivalót mutatok:


"It is not enough to ban nuclear weapons, for nuclear weapons can always be manufactured. The thing you have to ban is war." (Bertrand Russel)


"It is not enough to save the drowning babies from the river. Someone must go up the river to stop those who are throwing the babies in." (Barbara C. Harris)

2013. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Forrást kérek arról, hogy a Jobbik mikor mondott olyat, hogy kiirtaná a romákat!!

Ja és ez a lehet, hogy szöveggel bebuktál. Mert lehet, hogy a Fidesz fogja kiirtani a magyarokat jövőre. Ez feltételezés, látod nem tudok hiteles forrást mutatni, tehát az állításom feltételezésen alapul, tehát milyen jogon kérném mondjuk, hogy tiltsák be a Fideszt? :-) Látod, látod... A kérdésed színtiszta provokáció, mellőz minden értelmet.

Ám, hogy lásd én is milyen antidemokratikus vagyok, jelentettem a kérdésed. :-)

2013. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem kell okvetlenül _szó szerint_ ilyen kijelentést tennie.

Hosszú irkálás helyett mutatok egy régi kérdést a témában:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__3204..

Nem fárasztom magam felesleges irkálással, ha egyesek még néhány sort sem képesek elolvasni és átgondolni. Aki meg szeret olvasni és tud szöveget értelmezni, továbbá képes objektív véleményalkotásra, az arra sem lesz lusta, hogy megnyissa a linket, és végigolvasson öt oldalt.

2013. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%

Nem! A demokráciának pont az (lenne) a lényege, hogy szabadon lehessen véleményt nyilvánítani, akkor is ha az baromság - a többség úgyse engedi érvényesülni a baromságot.


Ha már tiltani KELL valamit, az pont azt jelenti, hogy a demokrácia megbukott.

2013. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos amit mondasz és igazad van.

De most mit vársz a Fidesztől?

Nem ismered a fámát?

Kezdetben Orbán megteremtette a Jobbikot...

2013. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!