Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi tesz benneteket baloldalivá?

Mi tesz benneteket baloldalivá?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 12:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%
szőke hajú emberek, akkor nyilván nem gondolsz a fekete hajúakra nem ? csak akkor, ha van valami gond az értelmezéssel ... vagy nem tudod megkülönböztetni a színeket vagy nem vagy képes értelmezni, amit modntak neked ...
2013. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%

ez így van, ezért fogalmaztam meg kritikát a azzal, aki végtelenül leegyszerűsítette a gondolat menetet... egyesek ez zokon vették, mert egyszerűen már azon megsértődnek, ha valaki azt meri mondani van oylan réteg a baloldalon, aki agy mosott ....

komolyan itt tartunk ...

2013. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
36%

A baloldaliak egy dolgot tudnak, kötekedni és elégedetlenkedni.

Tudjátok mit jelent baloldalinak lenni? Szolidaritás, támogatás, elfogadás, egyenlőség. Mind ezt mondja, de igazából ott rúg bele a másikba ahol csak tud. Főleg a baloldaliak, de igaz ez mindenkire, csak ők erre nem büszkék.

Képesek belekötni akrámibe.

2013. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%
52%, igen valóban figyelmetlenül olvastam és támadtam ettől függetlenül nem értek egyet a jobb oldal értékeivel,de elfogadom ha valakinek ez bejön sajnálom a durva és elhamarkodott válaszomat:)
2013. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk az is igaz, hogy egyenlőségről, elfogadásról, toleranciáról beszélnek, de egy csomó dolog ellen agitálnak, betiltatnák.
2013. júl. 8. 13:34
 16/26 anonim ***** válasza:
36%

A gazdaság ploitikájuk reállisabb.

Nem minden gondért másokat okolnak Eu tol a multikig. A jobboldal mindenkinek probaganda módón beszol mint legetub a tavares jelentés kapcsán tőbb volt a kampányolás 2"magyaország nem gyaramt" szlogenek mint a pontokrol vitatkozás az ijenek miat nem szeretem a magukat "jobboldalinak mondó pártókat"

2013. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, nem tudom, hogy feltűnt-e, de amit a baloldal tiltani akar általában mind önmagában a gyűlölet valamelyik kifejezése.


Ha betiltják a neonáci felvonulást, ahol szétvernék a marhák a várost, akkor abban te a betiltást látod én meg azt, hogy nem hagyják, hogy pártíz szellemi sérült autókat verjen szét és ártatlanokat zaklasson.


Ha az antiszemitizmus ellen harcolnak, akkor a ZSIDÓGYŰLÖLET eltüntetése a cél.


Ha a xenoFÓBIA megszüntetése a cél, akkor az is a gyűlölet egy formájának a megszüntetése.


Népszerű hit a jobbos körökben, hogy a liberálisok heppje a patriotizmus kiirtása, de ez nincs így. Amíg a "patriotizmus" nem a szlovákok/románok/cigányok/zsidók kiirtására hívja fel a hallgatóságát teljesen rendben van.


Tehát az igazi patriotizmus van rendben: az, hogy te boldogan és szándékosan veszed meg 20Ft-tal drágábban a magyar terméket az importtal szemben és nem azt, hogy nálad otthon hegyekben áll a 169Ft-s dobozos tej, miközben a GYK-n ennek a káros létezéséről meg a multikról papolsz.


Érted a különbséget? A baloldal "betiltásai" mind a jobboldal vállalhatatlan dolgainak a normalizásála.

2013. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
44%

17.


A cigánykérdés megoldásában a baloldal roppant provokáló.

Nekünk, akiket érint a probléma ez mind provokáció.


Sci-fi történetek , tündér mesék az egyenlőségről meg a toleranciáról.Ugyan.

Baromság mind.

Attól nem fogjuk őket jobban szeretni.

2013. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
41%

Na helyben is vagyunk, már a legelső válaszban látszik. A baloldali embernél nincsen gyűlölködőbb, és rasszistább ember a földön. Megkülönböztet, és kirekeszt embereket a társadalomból származásuk, meggyőződésük miatt. Csak okoskodnak, a Fidesz és a társaik is mind ugyan az a baloldali bohócok, ne tévesszen meg senkit sem, hogy ők papíron jobboldali párt. Hogy Ángyán Józsefet idézzem, ugyna az a maffiahálózat van mindegyik mögött.


Ha már a cigányságnál járunk, egyáltalán nem lett volna a cigánykérdés probléma, ha a baloldal nem teremti meg ezt a helyzetet. A baloldal a lehető legnagyobb baj ami a cigánysággal történhetett. A bármiféle megkülönböztetés nem jó senkinek sem, és ti politikátok rasszista módon rendszeresen megkülönböztet mindenkit, hol pozitívan, hol negatívan. Csak a feszültséget szítjátok a két népcsoport között. Ha a hálót adj ne halat elvet követte volna a rendszeretek, nem lenne most probléma a rengeteg ingyenélő, és bűnöző, és a demográfiai katasztrófára sem kellene gondolnunk.


Balosok, amikor mentek szavazni gondoljatok arra majd, 23 évetek volt megcsinálni mindazt amivel átvernek titeket - amivel hitegetitek magatokat - a választási beszédekben, és soha nemvolt semmi belőle. Ezután sem lesz, a szavazatotokkal annyit értek el, hogy a jobboldal - hozzáteszem jogosan - tudja majd mondani, hogy az elmúlt 28 év politikája miatt omlik össze az ország, és sajnos igazuk lesz.


Tudom, hogy nem kedvetekhez szólót írtam, azt amit látni szeretnétek, úgyhogy lehet lepontozni, ha fáj az igazság nyomj pirosat.

2013. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Dick Esmen ***** válasza:
58%
Az emberek iránti szeretet,a gyűlölet elvetése.
2013. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!