Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Indul a MALÉV helyén az új...

Indul a MALÉV helyén az új Sólyom Légitársaság. Vélemények?

Figyelt kérdés

Én egyelőre ott tartok, hogy hiszem, is meg nem is, de a Magyar Nemzet szerint teljesen komoly. Ők meg annyira kormányközeliek, hogy nem szoktak tévedni. "Közel-keleti kisebbségi befektetők" működnek közre. Akkor mégse hiába járkált Orbán és Szíjjártó annyit az utóbbi időben az arab országokban?


[link]



2013. júl. 7. 07:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Örülök neki. És így kellett volna a benzinnel is nem a MOL 20% át visszavásárolni borsos áron, hanem újat alapítani. De ezek hülyék ehhez.
2013. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Úgyis kudarc lesz hisz a gépeket is csak bérelni tudjuk!
2013. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

Biztos kamu az egész, nincs benne, hogy Nemzeti!


Amúgy nem hiszem, hogy mostanában érinteni fog bármilyen légi közlekedéssel kapcsolatos ügy... :)

2013. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A végleges névben még benne lehet a nemzeti, bár ez, akárcsak a sólyom név nem túl szerencsés, ugyanis egy légitársaság nem csak egy adott nemzetnek szól, de ha sikeres akar lenni, nyilván meg kell szólítani a külföldi közönséget is. Ezt a sólyom névvel nem lesz annyira könnyű mintha mondjuk "falcon" lenne.
2013. júl. 7. 08:16
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
A névválasztás tényleg nem szerencsés, de felőlem azt alapítanak magánpénzből, amit akarnak.
2013. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

kedves kérdező!


a véleményeden vagyok én is, hiszem, ha látom

2013. júl. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Ami a Magyar Nemzetben van, az számomra alapból kétesnek tűnik...
2013. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha működni fog együtt örülök az alkalmazottakkal. Bár utazni,saját szándékomból nem fogok. repülővel.
2013. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 ConnectCare ***** válasza:
85%
Megalakul a Sólyom, egyből szövetséget alapít a skandináv SAS-sal illetve az American Eagle-el Bird Alliance néven és mindenki mást kilöknek az addigra átnevezett ferihegyi fészekterminálból. :)
2013. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

"Úgyis kudarc lesz hisz a gépeket is csak bérelni tudjuk!"


A legtöbb légitársaság csak lízingelni vagy bérelni szokta a repülőgépeit, így ez még nem jelent semmit. Ha jól tudom a MALÉV-nak se nagyon voltak saját gépei.


Amúgy meg: [link]

2013. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!