Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meddig tűrik el a...

Szerintetek meddig tűrik el a közép európai országok a cigányokat?

Figyelt kérdés
Nem dolgoznak stb, mindenki tudja, milyenek. Szerintetek mikor telik be a pohár? Kitörhet emiatt polgárháború?

2013. júl. 3. 09:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Lévén értelmes, civilizált ember: szerinted mit kellene (lehetne) csinálni velük?
2013. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon sokan már bent vannak a börtönbe, mivel a börtönök magyarországon a 80% a cigó. Szerintem kéne még vagy egy tucatot építeni, és bezárni mindegyiket adni nekik enni Napi egy séta stb-
2013. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Ha így szaporodnak és továbbra is tásadalomellenesek és analfabéták maradnak ,max 15 év és ki lesznek iktatva a környzeteből.

Szegénységben nem nagy a tűrőképesség.


Ám közzülük azok akik beilleszkednek, tanulnak ,dolgoznak és kulturáltan viselkednek, nem lesznek különválszthatók a többi népektől, a bőrszínük vagy a szemük állása alapján. Még akkor sem ha fenekükön továbbra is ott lesz az "indiai folt" ami bizonyítja származásukat.

2013. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a jövőben teljes elszeparálódás lesz.

Ahogyan a jobb amerikai kertvárosokban.


Lesz külön beléptető kapu ,és az egész kertváros fallal lesz körülvéve ,lesz egy biztonsági cég akik vigyáznak a lakosokra.


Lesz ellenőrző pont a környék bejáratánál:

[link]

[link]

[link]



Aki együttélésről álmodozik az nagyon naiv ember.

2013. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 tetro ***** válasza:
60%
mi a megoldás?
2013. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%

Én dolgoztam szlovákokkal, lengyelekkel,csehekkel náluk is hasonló a probléma, abban egyetértettünk, hogy az évtized vége előtt lesz valami. Valamelyik országban el fog kezdődni a kiírtásuk, vagy elüldözésük, és hamar átveszi a többi is.

A helyzet napról-napra melegebb, főleg vidéken. Csak időkérdése, valakinek mikor lesz tele a hőcipője, és megindulnak ellenük.


Első, könnyű ilyenket írni, ahol ez nem probléma, de a ország nagy részében ez probléma. Pesti ember lévén is tudom, hogy a cigányság nagyrésze műveletlen, és nem civilizált. Így csak a lopást, rablást ölést ismerik.

Írország az EU egyik leggazdagabb országa, viszont a cigány, nem dolgozhat, nem léphet be a városba, és nem vehet ki lakást. Minden város szélén van kialakítva egy betonozott rész, és ott lehet élni. ÉS ez nagyon jól van így. Ha pedig bejönnek a városba, a rendőr nem rest elővenni a viperát, és addig üti, míg ki nem szalad a városból. Láttam ilyet, és eszembe nem jutott sajnálni.

Pedig ők is civilizált népek.

Nálunk is hasonlót kéne.

2013. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%

"Írország az EU egyik leggazdagabb országa, viszont a cigány, nem dolgozhat, nem léphet be a városba, és nem vehet ki lakást. Minden város szélén van kialakítva egy betonozott rész, és ott lehet élni. ÉS ez nagyon jól van így. Ha pedig bejönnek a városba, a rendőr nem rest elővenni a viperát, és addig üti, míg ki nem szalad a városból. Láttam ilyet, és eszembe nem jutott sajnálni."


nesze neked nyugati tolerancia. :DD

2013. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Még egy darabig, amíg európában lecseng ez a mostani liberós korszellem.
2013. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%
Az a baj,hogy a börtönökben is belőlűnk élnek,meg kondiznak.....
2013. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
4 Afrikában vannak ilyenek és ott botrányos a közbiztonság néhány helyen. Az kéne még, hogy idáig jussunk.
2013. júl. 3. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!