Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem szereti a cigányokat,...

Aki nem szereti a cigányokat, annak mi az oka, miért nem szereti őket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 15:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

fél tőlük, mert negatív tapasztalata van velük. én legalábbis ezért. olyan környéken kell járnom, ahol bizony kötekednek. elsétálok mellettük és üvöltöznek utánam. ha kisebb lennék, lehet el is kapnának, szerencsém hogy nagy vagyok, és higgadt.


persze nem minden cigányt, alapból ha egy cigánnyal kell együtt dolgoznom, vagy boltban ő szolgál ki, ilyesmi, akkor semmi negatív érzés nincs bennem. de ha már egy kis csapattal úgy vannak, vagy akár csak ketten, és már a kiejtésükből, viselkedésből le lehet szűrni, hogy ez nem az a rendes dolgos cigány, hanem sajnos a többséghez tartozik, akkor beindul a félelem. szerintem néhány álomvilágban élő emberen kívül ez mindenkinél így működik.

2013. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Mert ok nélkül bántanak mindenkit, félni kell tőlük, rabolnak, fosztogatnak, hazudnak, nem dolgoznak, erőszakosak és mindig nekik áll feljebb. Ez elég ok?
2013. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Mert agresszívek,élősködnek,lopnak,köpködnek,hangoskodnak,erőszakosak,és büdösek.
2013. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%

Óh, hát lehet őket nem szeretni?

http://www.youtube.com/watch?v=MqlOLQMYgvc


Itt is egy beszédes videó...

http://www.youtube.com/watch?v=lkdK4W5_LwA

2013. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Melyik villalalkó pontozott le?
2013. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Komolyan 2013 van és neked ok kell? Már leírták előttem... Csak egy büdös mocskos faj kiv. kb az 1% -uk ...
2013. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Személyes rossz tapasztalat miatt.
2013. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én már tettem fel egyszer egy olyan kérdést Ha valaki szereti a cigányokat akkor ugyan miért? nem sok válasz érkezett erre.Ezeken nincs mit szeretni.A normálisabbja olyan mint mindenki más úgyhogy nem érdekes .Aki meg nem olyan,azaz a többség,azokon meg nem sok szeretni való akad.Egyundorító,dögzabáló,mocskos,primitív,tanulatlan,tolvaj csőcselék.Kultúrájuk sincs,csak annyi amit parazitaként a gazdaországtól loptak és saját stílusban átalakítottak.Sajnálatos módon mi mindannyian fizetjük ezeknek a létfenntartását ami milliárdokat emészt fel.Teljesen felesleges programokkal próbálják évek óta integrálni őket amik szintén az adófizetők pénzéből vannak finanszírozva.
2013. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
félelem
2013. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Költözz a környékükre, és rájössz.

(honnan tájékozódsz egyébként? az atv-ből, vagy az origóról?)

2013. máj. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!