Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem szereti a cigányokat,...

Aki nem szereti a cigányokat, annak mi az oka, miért nem szereti őket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 15:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Majd hülye lesz bárki is egy ilyen területet eladni.Csak nem képzeled hogy elkezdenek ott éldegélni ,földet múvelni és cigányországot alapítani.Azonnal továbbmennének onnan kirabolni a környező ott élőket.Ezekkel csak az említett illető bánt hatásosan.
2013. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt kellene csinálni velük, ha már a kitelepítés nem megy, mert nincs hova, amit az USA csinált az őslakos indiánokkal.

A cigányokat rezervátumokba kell kényszeríteni, ott azt csinálnak amit akarnak, de szigorúan SE KI, SE BE. Ha már a kultúrájukhoz tartozik a lopás, a gyilkolás, a bűnözés (ami elég nagy szégyen egy nép számára) , akkor ezeket a "csodálatos" népszokásokat gyakorolják egymás között.

2013. máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Pro Patria ***** válasza:

Kedves 05-08 19:02-es válaszoló:


Nem az én dolgom az ilyet lekoordinálni, vagy megvitatni. Így nincsenek is "ötleteim", vagy "elképzeléseim", amiket megosztanék. Csupán annyit mondtam, hogy nem lepődnék meg, ha 1-2 generáción belül ilyen történne, ismerve a társadalmi feszültségeket.

2013. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Ok nélkül megvernek, megölnek másokat, lopnak , csalnak, hazudnak... nem elég?
2013. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!