Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más nincs ilyen helytzetben?

Más nincs ilyen helytzetben?

Figyelt kérdés
M Valaki mondja már meg nekem hogy technikusivégzettségel miért nem találok egy éve munkát? Ráadásul még támogatható pályakezdő is vagyok. Kb 500 ból 0 az arány. Sőt vissza se jekeznek a drága munkáltatók. Nem értem, mindent megcsinálok reggeltől estig megyek ga van vakami, tényleg nyugott szívvel kijelentem hogy nagyon jól, sőt példásan dolgozom bármit is kell csinálnom. És mégsem találok egy bejelentett állást. Hol van az a sok munkahely amit az állam teremtett? Ja, ha nem nézzük azoknak a helyét akik nyugdíjba meg a közmunkásokét akjor ez a szám kiba**ottul nulla!! Hol itt az igazság? Hát itt nem dolgozhat aki akar? Tud valaki segíteni?
2013. júl. 3. 05:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Javaslom egyenlőre próbálj más, nem a végzettségednek megfelelő munkát elvállalni, később majd biztosan találsz.
2013. júl. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
próbáltam én már mindent hidd el. nem csak a szakmámnak megfelelőt.egyszerűen mindent. itt nálunk heves megyében ha nem ismersz valakit vagy nem dolgozik ismerősöd olyan helyen ahova embert keresnek akkor buktad az egész életedet. kezdem azt gondolni hogy életem végéig minden nap 6:00-tól 20:00 -ig napszámból meg alkalmi munkákból fogok élni. illetve nem élni csak nem éhen halni :S Ezúton is szeretném megköszönni a magyar államnak a sok munkahelyet meghogy a ellehetetlenítik a munkáltatókat attól hogy űj alkalmazottat vegyenek fel mert annyi járulkékot kell rá fizetni hogy ez nem emberi. "Magyarország én így szeretlek"
2013. júl. 3. 06:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem sem vettek fel pályakezdőként. Olyan munkát kell elvállalni, ami nem igényel szakképesítést. Gyárban betanított munkásnak jelentkezni. Elvégeztem egy olyan okj-s képzést amivel gyorsan munkába tudtam állni, még pályakezdőként is alkalmaztak. Sok állás lehetőségek közül a mai napig válogatni tudok. Még sem 70.000Ft-ért robotolok egy gyárban, hanem 140.000Ft.-ért.
2013. júl. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz, mester?
2013. júl. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Költözz fel BP-re. Én is ezt fogom tenni...
2013. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már mindent de semmi sincs. Szalagmunka sem.
2013. júl. 3. 16:28
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es. Heves megye, Eger
2013. júl. 3. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!