Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs "gettósítás", mint Szlovákiában?

Figyelt kérdés

Ugyebár ,náluk is jelen van ez az etnikai probléma.


Ők igyekeznek ,egy lakótelepre vagy egy panel tömbbe költöztetni őket és ezt több méter magas betonfallal körbeveszik és a kijáratok köré fokozott rendőri jelenlétet rendel a kormányuk.


Ezzel nem oldódik meg probléma ,de legalább a környékbeli lakók nyugodtan alhatnak , ami fontos.


Ilyen hely például Kassa lunyik 9.


Ha Orbán Viktor annyira jóban van a szlovák vezérrel akkor itt a remek alkalom.

Orbánnak bizonyítania kell ,hogy szereti a népét és megteszi ezt értünk.


Magyarországon meg mindenfelé telepítik őket ,a civilizált környezetekre amelyeket totál leélnek és megkeserítik a lakók minden napjait.


Tisztában vagyok vele , hogy ez nem megoldás ,de legalább magyar lakosságnak jobb lenne.



2013. júl. 1. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen kérdésem van:


Önmagukat tanultnak mondó emberek, hogy lehetnek annyira sötétek, hogy cigányokat akarjanak integrálni? A cigányt nem lehet integrálni!

Én sem tanítom a verebeket nyulat fogni.

2013. júl. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ejnye hogy beszéltek a " rejtett munkaerő tartalékról" ? XDDDD
2013. júl. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

A Kassa lunyik 9 nem lehet példa értékű!


Az lehet, hogy külön telepítették őket de a szemétbe és patkánylyukba lökés nem!


Lehet új paneleket építeni nekik és azt körbe keríteni.


A szarba nem szabad kényszeríteni őket sem nem vagyunk románok vagy szlovákok, hogy primitív a betegségbe majd a betegségek miatt az egyenes halálba küldjük őket.


Lehet gettósítani de csak okosan.

2013. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A 12-esnek igaza van: "rejtett munkaerő tartalék"

Én azt csinálnám velük,mint Hitler. Rabszolgamunkával (alacsony bérű,magas óraszámú közmunka) megépíttetném velük Magyarország autópályarendszerét,szép,új épületeket,vízerőművet (kevesen tudják,de a Dunára 2 erőmű is építhető,amely visszahozza az árát),árkot ásatnék velük,csatornákat,öntözőrendszert... ennyi... Van 1,5 millió nem kihasznált munkásember. Ásni tudnak. Költségek:néhány ezer lapát,ásó,és minimális élelmiszer-csak annyi,hogy le ne fogyjanak.


A másik lehetőség: iparvárosi munkásnépet csinálnék a cigányságból. A régi panelházakba telepíteném őket-amibe anno a kommunisták belezsúfolták a magyar lakosságot-a magyarokat pedig a cigány közmunkával újonnan épített Budapesti stílusú szebb házakba költöztetném. Azután már csak a kommunistákat,pl. Sztálinékat kell leutánozni: a semmiből építtetném fel velük az ipartelepeket,a gyárakat,ahol a cigányok termelnék az árucikkeket a magyarságnak. Fordítva lenne: a cigány dolgozna,a magyar meg napi 5 órás műszakban heverészne. A nőknek több bért adnék,mint a férfiaknak ugyanannyi munkáért-mármint a magyaroknak-,és az egyetemmel,gimnáziumi végzettségű nőket erőteljesen támogatnám a gyermekvállalásban,illetve bizonyos foglalkozásba tartozó nőket: pl. orvosokat,pedagógusokat,magasabb végzettségűeket. Így a középréteg erősödne,és mivel nem sok cigány egyetemista,gimnazista van,a magyarok szaporodnának így. Ennyi...

2013. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Van még egy pár ötletem,kicsit humánusabbak is...
2013. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!