Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trafiktörvénynek mi volt a...

A trafiktörvénynek mi volt a magyarázata?

Figyelt kérdés
Ugye sokat hallottunk a trafikokról, a dohányárusításról, de annak tulajdonképpen mi a célja? Amikor bejelentették, volt valamilyen indoklás, hogy miért lesz így jobb? Akkor nem követtem, és most így utólag meg nem világos, hogy mivel indokolták?
2013. jún. 30. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Valahogy így hangzott "hogy több pénzt lophassunk el"
2013. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

hogy ne lássák a boltok polcain a 18 év alattiak a cigarettát. Ez volt az indok.


a valóság az persze megint más. mert közepes városonként 2-3 ember fideszes barát kezébe került az egész rendszer.

2013. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Azt hiszem, az volt az ürügy, hogy így szakszerűbb, hobban ellenőrizhető lesz a rendszer, illetve fiatalkorúak nem fognak tudni dohányhoz jutni,és ezzel őket akarják védeni. Persze hülyén is hangzott volna, hogyha kihirdetik, hogy a törvény célja a haverok bukszájának kitömése...
2013. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Sztem. semmilyen indok nem volt, vagy max. olyan hazug indok, hogy pl.: így nehezebben jutnak a gyerekek cigihez... de megpróbálom megkeresni, hátha volt.
2013. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
18 éven aluliak védelme, meg kivesszük a multik kezéböl, hogy a magyar embereknek adjuk.
2013. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! kivéve az elsőnek, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor pszt! többieknek köszi :)
2013. jún. 30. 19:51
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Pedig az első köntörfalazás nélkül írta meg a tutit, míg a többiek kerülőúton jutottak el ugyanahhoz a válaszhoz.

Ne mond azt, hogy pssz. annak aki az igazat írja.

Nehogy azt higgye valaki is, hogy mostantól a suliba menő tizenévesek kezében nem lesz cigi! Van 18 éves barát, aki egész kamion cigit vásárolhat a fiatal barátjának.

Ez a vagyon újrafelosztását jelenti.

2013. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
az első nem értette a kérdést, ahogy te sem... nem azt kérdeztem, hogy mi volt a célja, mindannyian láttuk hogy mi lett belőle, hogy kik kaptak trafikokat, és hogy kik jártak jól ezzel. nem az volt a kérdés, hogy kinek volt érdeke az egész, hanem mi volt rá a magyarázat. az volt rá a magyarázat, hogy "Azért kell ez, hogy több pénzünk legyen"?? hányszor adott ki bármelyik párt olyan közleményt, hogy valamit azért csinál, hogy meg tudja szedni magát, és a haverok is jól járjanak. hm?:) Nem a történtekre voltam kíváncsi, hanem a hivatalos magyarázatra. ennél érthetőbben nem tudom elmondani, sajnálom
2013. jún. 30. 20:07
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Mióta kell ennek a kormánynak bármit is megmagyaráznia?
2013. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nem mondtam hogy kell, de általában szokott lenni hivatalos magyarázat. pl hogy miért csúszik a 4es metró építése, miért került túl sokba az autópálya, miért kell betiltani a magyar gárdát, miért lesz jó az új földtörvény, miért nem kell átszervezni az oktatási rendszert. aztán az más kérdés, hogy mi áll valójában a háttérben, azért az ilyen dolgokra általában szokott lenni valami hivatalos indok.


ne kötekedj már

2013. jún. 30. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!