Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Bajnaisok mit fognak szólni,...

A Bajnaisok mit fognak szólni, ha majd a Kétfarkú Kutyapárt is népszerűbb lesz mint ők? : )

Figyelt kérdés
Tehát kb 6-10 hónap múlva.
2013. jún. 27. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4%
A bíróság elutasította a párt bejegyzését, nagyon helyesen. Bajnaival meg nem érdemes komolyabban foglalkozni.
2013. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 ConnectCare ***** válasza:
80%

Szerintem meg be kellett volna őket jegyezni, semmilyen oka nincs annak, hogy miért kellene tőlük megvonni a politikai szerepvállalás lehetőségét.


És ha egyszer párttá alakulnak, rájuk fogok szavazni.


És nem azért, mert elment a józan eszem és azt hiszem, hogy örökké fogok élni, hanem, mert másra kire?


Nincs olyan párt, akire tiszta lelkiismerettel szavaznék. A Kétfarkú Kutya legalább kiparodizálja a mostani pártok hülyeségét és ezzel gyakorlatilag szerintem a kontroll egy jelentős eszközévé válik.


Normális országokban a politikusoknak attól kell félniük, hogy a média rájuk húz valami botrányt, de a népet nálunk valahogy az nem éri el. A Kétfarkú hülyesége viszont annyira egyszerű és könnyen emészthető, hogy talán széles tömegek veszik majd az iróniát és végre gondolkozni kezdenek.


Szóval éljen a kutya!

2013. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 rémuralom ***** válasza:
Népszerűbb nem lesz, bár én örülnék, ha népszerűbb lenne.
2013. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%
Én jövőra a Jobbiknak adok egy esélyt, de ha csalódok bennük akkor megyek a Kutyára szavazni... ha már úgy hazudnak mint a többi, legalább viccesek :D
2013. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Héééj, én is a kétfarkú kutyapártra szavazok majd, mert mozgólépcsőt ígértek járda helyett.
2013. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Alkotó folyamat keretében kell innovatívan fejleszteni a közszolgáltatási marketing-kutatást.
2013. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!