Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik jövőre választhatnak...

Akik jövőre választhatnak először fiatalok, kire fognak szavazni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 15:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%

Jobbik.


Az okait nem kell részleteznem , remélem.

2013. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Saját elhatározás, vagy szülői példa?
2013. jún. 27. 16:01
 3/39 anonim ***** válasza:
77%

Is-is


A családom Fideszes volt , mióta létezett ez a párt , mindig is jobboldaliak voltunk.

A Fideszben csalódtunk ,a Jobbikban még nem.


A másik ok amiért rá szavazok ,hogy látom , tapasztalom , hogy mi történik a környezetemben az országban.

És ha egyszer lesznek gyerekeim nem akarom őket egy Cigányországban nevelni.


Nem kell hozzá nagy matek tudás ,hogy kiszámold...itt komoly bajok lesznek...

2013. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok én is, mi lesz itt a közeljövőben, ha így mennek tovább a dolgok. A Fidesz nem nagyon akar tenni ez ellen, a baloldal meg mégúgysem, inkább rakják alájuk a lovat. Nem lesz egyszerű itt megoldást találni, persze azt sem fogják hagyni a világban, hogy halomra lőjék őket. Bentlakásos iskola, teljesen más szellemben való nevelése a cigánygyerekeknek, ez lenne a megoldás.
2013. jún. 27. 16:06
 5/39 anonim ***** válasza:
49%

Igen sajnos a Fidesz meg a magyar baloldali pártok szörnyűek.


A balosok még a cigánypecsenye szót is be akarták tiltani mert szerintük "kirekesztő" , ah annyira idióták.

Tudatlan ember mind.


A Fidesz pedig bort iszik vizet prédikál.

Bár nem provokál annyira ,mint a baloldali pártok ,ők sem csinálnak semmit a javulás érdekében.


A másik gond , hogy az Európai Unió állandóan szívatja az országot és kettős mércét használ.

Ez még jobban nehezíti a probléma megoldást.

2013. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

"Bentlakásos iskola, teljesen más szellemben való nevelése a cigánygyerekeknek, ez lenne a megoldás."


Sok sikert. :)

Bár én nem lennék túl bizakodó azok után, hogy tudom mi megy a javítóintézetekben és a cigánylakta koleszokban...

2013. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
37%

Őszintén szólva hozzám a Jobbik áll a legközelebb 21 éves létemre, de nem hiszem, hogy elmegyek szavazni.

Az emberek pedig egyelőre félnek a Jobbiktól, mert ugye a gazdaságpolitikája szétroncsolná az egész országot, de lassan már ott tartanak, hogy megadják magukat a radikalizmusnak a cigányprobléma kezeletlensége miatt. A másik dolog pedig az, hogy ha a Jobbik egy ujjal nem nyúlna a gazdasághoz, még akkor is jobban teljesítene ilyen téren, mint amit a baloldali pártok vagy a Fidesz produkál...

2013. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Kedves 62-es, szerintem meg inkább menj el szavazni, mert így hogy nem szavazol, a baloldalt segíted. A közvélemény kutató cégeknek nem szabad hinni, szerintem közel sincs ekkora előnye a jobboldalnak.
2013. jún. 27. 16:22
 9/39 anonim ***** válasza:
19%
Bárkire, csak nem a FIDESZ-re. Meg a Jobbikra sem igazán, nem. De attól még simán lehet, hogy megválasztják a birkák ezeket megint.
2013. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
75%

Bár én nem tudom, hogy választhatok-e jövőre, mert csak akkor leszek 18, és ez attól függ, hogy előtte vagy utána lesznek-e a választások.

De egyébként a Jobbikra szeretnék.

2013. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!