Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznál -e a Jobbikra,...

Szavaznál -e a Jobbikra, érdekelne, hogy miért, vagy miért nem?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor 11 évesen ne szóljon hozzá az ember :) Ajánlott olvasmány a Vastagbőr blog ( [link] na nem azért, mert Jobbikos, hanem .. na majd meglátjátok, miért!
2009. okt. 14. 01:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%

"a nemzeti oldal nem a gyűlöletre épül, hanem a szeretetre."


Akkor tényleg igazam van abban, amit régóta mondogatok, hogy a jobbik nem nemzeti párt, hanem a gyűlölködők pártja.

2009. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem tenném és nem is teszem a voksomat a Jobbikra. Ahol felütötte a fejét a jobbik-láz, ott éppúgy a gyűlölet és a rasszizmus is. Ez kell ebbe az amúgy is kilátástalan jövő előtt álló országba, még több gyűlölet, meg ellenszenv keltés!
2009. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%

"Nem tenném és nem is teszem a voksomat a Jobbikra. Ahol felütötte a fejét a jobbik-láz, ott éppúgy a gyűlölet és a rasszizmus is. Ez kell ebbe az amúgy is kilátástalan jövő előtt álló országba, még több gyűlölet, meg ellenszenv keltés!"


Hát lehet eltérő véleményed, viszont nyugtass meg kérlek, hogy nem a ballib. média baromságait hangoztatod a sajád gondolataid helyett. Nem beszélnél ugyanis rasszizmusról, ha értenéd az okokat, vagyis elég valószínűnek tartom, hogy közöd nincs azokhoz a társadalmi problémákhoz, amiket a Jobbik megoldani kíván és elég sok embert érintenek, irritálnak. Sajnos már rég elértük azt a szintet, ahol a szép szó nem használ, de én konkrét erőszakról nem tudok (persze a média mindent próbál annak beállítani).

Ja és nem pontozlak le, mert EGYESEKKEL ELLENTÉTBEN nem gec.skedek azokkal, akiknek eltérő véleménye van, szimplán próbálom megértetni velük a sajátomat.

2009. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%
Mennyi TV-függő begyepesedett ballib barom van az oldalon.
2009. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos, nem ismerik az emberek a valóságot, csak amit a média plántál.

Annyira lusták hogy végignézzenek néhány videót, olvassanak egy keveset.

Nem értik hogy a médiának meg van a maga sajátos érdek köre, amit kiszolgál.

Csak azért lehet egy pártot, bántani vagy elítélni, kedvelni vagy nem kedvelni, amit ő mond és tesz, és nem, azért amit állítanak róla. Aztán meg csodálkoznak, hogy becsapják őket.

Mi ezekben a rasszista vagy az egészséges radikalizmuson túlmutató?


[link]


Kedves Fideszesek, mutassatok olyat amiben a Fidesz azt konstatálja hogy miként akar szakítani az eddigi, Európát kiszolgáló magatartásán, én valóban a magyarság lesz a protekcionizmusa tárgya!

2009. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 cynic ***** válasza:
74%
Nem tudom. Az a baj, hogy demokratikus eszközökkel nem lehet igazán nagymértékű változtatásokat csinálni, nálunk pedig pont ilyenek kellenének.
2009. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
57%

ÉN A JOBBIKRA FOGOK SZAVAZNI!


és tudjátok hogy mért?

mer e-le-gem-van!


igen is a kormány sőt az egész parlament bűnös szdsz/mszp vel az élen a tehetetlen fidesz el bezáróan kész


a cigányok ütnek vernek lopnak csalnak hazudnak élősködnek soroljam??? és ez nem csak az én véleményem

ELÉGVOLT!!!!


a jobbikosok meg joggal fordulnak el tőletek! végre van remény ti meg csak visszakoztok, már megint nem tudjátok mit akartok, megint megy a széthúzás, megint miattatok kap kevesebb szavazatot a jobbik!


mi van már veletek a szentségit????!!!!!!

hát azért van az hogy elfordulnak tőletek az emberek...


és mondjatok már 1 olyan pont-ot amivel nem értetek egyet a jobbik programjából 1 ki..szot pont ot.. mivel nem lehet már megint egyet érteni?????


itt van néhány ember aki a szívét lelkét életét feláldozza a Magyar ország oltárán ... tűrik a nyilvános megaláztatást amit kapnak, a médiából pl


és ti megint, már megint zúgolódtak szélsőségeztek már megint csináljátok a fesztivált

tudjátok mit HÁT EZEK UTÁN ÉN SE NÉZLEK MAGYARNAK kedves első 3 om hozzászóló, és a többi aki szidni meri a jobbikot

szebb jövőt!

2009. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%

"HÁT EZEK UTÁN ÉN SE NÉZLEK MAGYARNAK"


bocs nem csak Magyarnak még embernek sem!

főleg az első:

"Nem szavazok a Jobbikra, mert lufinak tartom, nincs jövője"

lufinak tartod?

lufinak tartod.... azok után amiket tettek eddig?

lufinak tartod... nincs jövője....

aki nem lopni megy a parlamentbe annak nincs jövője... aki rendet akar annak nincs jövője... aki végre a Magyarokért van.. annak nincs jövője

igaz?

remélem vannak még itt normális emberek...

1. hozzászóló lődd le magad köszi

2009. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%

"1. hozzászóló lődd le magad köszi"


Nem vagyok Jobbikos, nem kedvelem a politikát, de ezt a szöveget olyan szinten pökhendinek, taplónak és felháborítónak tartom, hogy akkor is elhatárolódnék tőle, ha Jobbikos lennék.

2009. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%

Én a Jobbikra szavazok,mert nem csak dumálnak ha nem tesznek is. Nevén nevezik a problémákat. Rasszizmus? Szerintem rasszizmus amikor Horn Gábor azt visítja fontosabb mi lesz a szadesszel mint az országgal. Rasszizmus amikor gyalázzák nemzeti jelképeinket és kiárusítják hazánkat.

Nem a Jobbik Magyarország szégyene hanem Bajnai, Oszkó és bandájuk. Szégyen Demszky mélyépítő és bandája. Szégyen az, hogy vannak még olyan birkának sem nevezhető organizmusok akik még rájuk szavaznak!

2009. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!