Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit vesztett Bajnai és...

Mennyit vesztett Bajnai és Mesterházy a népszerűségén azáltal, hogy az árvízvédelmi munkákban ők kevésbé vettek részt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Kinél kevésbé? :)
2013. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy jobbikos vagy gárdista átlagos magyar állampolgárhoz képest.
2013. jún. 25. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
:) Kész gáton mindenki tud sétálgatni.
2013. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
szerintem inkább nőtt, azzal, hogy nem bohóckodtak annyit
2013. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, ha egy politikus annál népszerűbb, minél több zsákot pakol. :(
2013. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tökmind1 a Jobbikosoknak, szerintem ha kiitták volna a Dunát se szavaznának rájuk. De lehet Bajnai és Szarházy csak spórol az erejével, ha megválasztják őket gyorsabban tudják pakolni a pénzes zsákokat.
2013. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
OV viszont ott gyakorolt, hogy ki hova tegye majd a zsákokat. :))
2013. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden Bajnais kérdésben miért O.V. lesz a válasz?
2013. jún. 25. 13:22
 9/10 Joe Makepeace ***** válasza:

Inkább csak talán kevesebb szöveg volt és több munka, Bajnai hallottam, hogy zsákokat töltött inkább. De ettől függetlenül, hogy nem bírom a Viktort, tényleg segített, úgyhogy ezért nem lehet, és nem kéne cs**sztetni...

Bajnai, és Mesterházy nem ezen veszít szerintem a népszerűségükből, hanem azon, hogy ahogy elnézem még karácsonyra sem lesz meg a közös ellenzéki miniszterelnökjelölt...

2013. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bajnaiék pakoltak zsákokat meg minden, nem értem mi ezzel a baj csak ugye a média a TV, rádió, internet, és egyéb mások nem velük foglalkoztak hanem nem mondom a nevét kivel.

Oké hogy Orbán járta a gátakat meg intézkedett, de neki mint miniszterként nem ez lett volna a dolga hogy pakoljon, hanem biztosítson mindent amit kell, homokot, zsákokat, embereket, akkor ellátást a dolgozóknak, kaja, pia, pihenési lehetőség akik messzebbről mentek önkéntesek nekik legalább az utazást meg kellett volna oldani, vagy a buszjegy vagy vonatjegy visszatérítéssel, vagy mindenkinek fuvart biztosítani külön busz járattal.

Haveromék is mentek lapátolni éss semmit nem kaptak, maguk fizették a buszjegyet, 250 Ft csak oda, akkor kaját nekik kellett meogldaniuk, vizet kaptak meg valami kis kenyér szeletet egy vékony margarin réteggel és egy szelet olcsó gumi párizsit rajta és ezzel legyél el egész nap 8-10 óráig.

Oké hogy most ő is kint volt mármint Orbán, nem ezzel van a baj de neki ezeket biztosítania kellett volna, mindent, ami ehhez kelhet, és nem azt hogy villogjon hogy most mint aki ért hozzá irányítson meg ossza az észt, inkább bízta volna profikra, ő meg intézte volna az ehhez szükséges kellékeket.

Mesterházyt azt hagyjuk, Bajnai népszerűsége úgysem ezen múlik, de az biztos hogy ezzel a Fidesz szerzett magának még szavazókat vagy egy párat vissza szerzett magának, de ha elszúrnak valamit a kártérítésekkel kapcsolatba vagy mindenkit a sz@rban hagynak akkor megint bukják, de érdekes módon erről a média semmit nem említ, se a tv, se a rádió, se az internet.

2013. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!