Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért szavazunk még mindig a...

Mért szavazunk még mindig a Fideszre és/vagy az MSZP-re?

Figyelt kérdés

[link]

Ángyán bácsi is megmondja hogy rablóbanda mindkét párt. Meddig lépünk még egyik tál kakiból a másikba? Nem lehetünk ilyen buták, vagy igen?



2013. jún. 23. 16:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10-es honnan tudod hogy Ángyán úr igenekkel szavazott? Nekem speciel ő volt az egyetlen Fidesz tag akit tiszteltem. És ki is lépett, ez nem véletlen.
2013. jún. 23. 19:07
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Onnan, hogyha barki kiszavaz a frakciobol, akarcsak veletlensegbol, hatalmas hirveres van belole.
2013. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%
#9: Lehet, hogy én nyomi vagyok, meg retardált, megszoktam már ezen az oldalon, hogy 10 percenként le'asz valaki. De talán ha te is megpróbálnál egy kicsit empatikusabban gondolkodni, akkor rájöhetnél, hogy nem a tied az egyetlen nagy IGAZSÁG! Merthogy a tények makacs dolgok, azokat a vágyakkal felülírni nem lehet. Igenis lehet tudni a közvélemény-kutatásokból, a múltbeli tapasztalatokból, a környezetünkből szerzett információkból, hogy ki nagyjából milyen esélyekkel indul a választáson. Az is egy magatartás, hogy én csak azért is a Szép Jövő Pártra szavazok, akkor is, ha tudom, hogy ezzel kidobom a szavazatomat, mert be se jut a parlamentbe. Meg az is, ha felmérem, ki a kisebbik rossz, aki nekem még valamennyire elfogadható, és rászavazok, hogy a nagyobbik rossz ne győzzön. Aki az utóbbit csinálja, nem biztos, hogy hülye, meg marha, meg retardált. Egyébként a szavazók többsége kimutathatóan ezt a szempontot is mérlegeli.
2013. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%

Igen, és ezzel nem oldod meg a problémát, sőt, esélyét se adod a jobbnak. Ez a baj, és továbbra is retard vagy. Ezért tart itt ez az ország. Továbbra sem érted.

Ha választanod kellene egy fejlövés vagy egy karvágás között na meg egy pofon között, akkor te az első kettő közül választanál, mert valószínűleg azok közül fogod valamelyiket kapni.

Hülye vagy.

2013. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Onnan, hogyha barki kiszavaz a frakciobol, akarcsak veletlensegbol, hatalmas hirveres van belole."


Arra még nem is gondoltál, hogy..nem is tudom..megnézd a parlament hivatalos honlapján? Vagy legalább vedd a fáradtságot, és utánanézz, mielőtt hazudozol?


[link]


És az, hogy 100% ez a válaszod, jelzi, hogy a balliberálisok mennyire idióták és felkészületlenek.

2013. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentje nagyot üt! :D
2013. jún. 25. 09:36
 17/17 anonim ***** válasza:

Ángyán okos, tiszteletre méltó ember, Nővérem, és a vőlegénye nála tanult. Ángyán abban jó, amihez ért, a földműveléshez, stb.

A politikában azonban nem a szakpolitikusok, hanem egy párt szavaz, így ha a gazdaságról, vagy egészségügyről van szó, akkor is kell nyomnia a gombot, még ha a saját hitelét sem tudja magától kiszámolni. -> ezért nyom droidként, mert a Fityesz szakpolitikusának (pontosan a 4 alá dolgozó szakembernek) a szavára ad.

Remélem átjött amit mondani akartam

2013. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!