Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha te lennél az eddigi összes...

Ha te lennél az eddigi összes magyar párt védőügyvédje, mi lenne az az 1-1 dolog, amit az egyes pártok mellé pozitívumként mondanál?

Figyelt kérdés
1 párt mellé csak 1-et, de mindhez írj valamit, amelyik eszedbe jut. Sok rosszat mindenki tud, de érdekel, hogy el tudunk-e ettől kicsit vonatkoztatni, és találunk-e 1-1 jót mégis mindegyikben. Mindegy, mekkora jelentőségű dolog, és ne írjon senki 1-nél többet 1 párthoz. Köszi!
2009. okt. 13. 12:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

15:01 - Sajnos ezt a válaszlehetőséget most nem fogadom el. :-)

A kérdésre válaszolókat (tehát akik írnak pártokat - Kossuthéktól napjainkig, és hozzá olyant, ami szerinte jó volt), max. pontra értékelem.

A többit sajnos nem tudom értékelni, ez nem az a típusú kérdés. :-)

2009. okt. 13. 15:12
 12/22 A kérdező kommentje:

Csak üzenném azoknak, akik lepontozzák azokat a válaszokat, akik a kérdésre korrektül válaszolnak (tehát írnak pártot és írnak hozzájuk olyant, ami szerintük jó volt), ezek a lepontozók elkönyvelhetik, hogy képtelenek szöveget értelmezni. :-)

Nekem is van önálló véleményem, nem biztos, hogy egyetértek mások nézetével, de értékelem, ha valakik igenis vették a fáradságot és még ha nem is sokat, de legalább 1 jót képesek voltak észrevenni a sok rossz mellett. Szóval kérem az ezutáni válaszolókat és azokat, akiknek ingerenciájuk támad pontozgatni, az itt leírtak fényében tegyék. :-)

Ez a kérdés most nem a mocskolódásról szól, hanem arról, hogy próbáljuk meg kideríteni, hogy még ha sok rossz is van, mi az, ami ezek ellenére mégis jónak számít.

2009. okt. 13. 21:01
 13/22 anonim ***** válasza:
34%
Bíró nem lehetnék ?
2009. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
22:59 - Amíg nem a kérdésre válaszolsz, addig nem, mert egy bíró nem térhet el a tárgytól.
2009. okt. 13. 23:49
 15/22 anonim ***** válasza:
63%

MSZP: az 1994-1998 kormányzati időszak

Fidesz: az 1998-2002 kormányzati időszak

Munkáspárt: mi úgy vagyunk (igazi) komcsik, hogy semmi hasznunk nincs belőle

Jobbik: fiatalok vagyunk, így biztosan nincs közünk "ezekhez" (és a szocik felé mutat)

MDF: mi nem akarunk semmi rosszat, csak 5%-ot, mi a Political Capital kísérleti választási pártja vagyunk csupán

SZDSZ: mi már nem vagyunk fontosak, eltűnünk, úgyhogy a halálbüntetést kegyelemből életfogytra mérsékelhetnétek

2009. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
07:43 - Nehezedre esne komolyan venni a kérdést? Amúgy poénnak jó, mosolyogtam rajta, de akik le lettek pontozva előtted 2-en és tényleg komolyan vették, ők az igazi jó válaszolók. :-) Azért a fele pont jár a formalitásért és a poénért.
2009. okt. 14. 09:27
 17/22 A kérdező kommentje:

Eddig összesen 2 igazán korrekt és normális válasz érkezett, nekik köszönöm:

13:09

14:05

2009. okt. 14. 09:28
 18/22 anonim ***** válasza:
26%

"07:43 - Nehezedre esne komolyan venni a kérdést?"


Nem érzed komolynak? Nem magasztaltam eléggé az imádott jobbikodat, vagy mi?

2009. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%

MSZP: Bokros-csomag

SZDSZ: a Medgyessy-kormány megbuktatása

Fidesz: Széchenyi-terv

MDF: Bokros Lajos visszahozása a politikai közéletbe


A többi pártról egyelőre nem jut eszembe semmi. De ez csak engem minősít.


(Megértem, ha nem vagytok velem egy véleményen, de azt nem, ha lepontoztok. Lássuk, kulturáltan tudnak-e viselkedni és elég intelligensek-e azok is, akik szerint ártalmas volt a Bokros-csomag, az ország egészére nézve?)

2009. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
10:17 - Nem azt kértem, hogy magasztalj bárkit is, légyszíves értelmezd a kérdést. Írj 1 pozitívumot a pártokhoz, amik eszedbe jutnak. Írhatsz a Batthyányi kormányról is, na, írj róluk, valami komolyat, tessék, róluk mi jut eszedbe, amit szerinted ők jól csináltak, segítek, ők az 1800-as években voltak kormányon? Szedjük már össze, hogy amióta pártrendszer van nálunk, mik azok, amik tényleg jó dolgok voltak a pártok részérő. Szidni a pártokat mindenki tudja, most értelmes ember módjára nézzük meg, hogy mit csináltak jól a rossz dolgok ellenére. Batthyányiéktól napjainkig. Lassan 200 év távlatából. Nem olyan sok időről van szó, hogy nehéz legyen, viszont ezidő alatt sokminden történt, események, amikhez alkalmazkodni kellett valahogy, mennyire csinálták jól, vagy mi az, amit a nehézségek ellenére jól csináltak?
2009. okt. 14. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!