Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha te lennél az eddigi összes...

Ha te lennél az eddigi összes magyar párt védőügyvédje, mi lenne az az 1-1 dolog, amit az egyes pártok mellé pozitívumként mondanál?

Figyelt kérdés
1 párt mellé csak 1-et, de mindhez írj valamit, amelyik eszedbe jut. Sok rosszat mindenki tud, de érdekel, hogy el tudunk-e ettől kicsit vonatkoztatni, és találunk-e 1-1 jót mégis mindegyikben. Mindegy, mekkora jelentőségű dolog, és ne írjon senki 1-nél többet 1 párthoz. Köszi!
2009. okt. 13. 12:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
biztos, hogy nem vállalnám az ügyet... :)
2009. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
12:23 - Az ilyen válaszok nem hasznosak a kérdés szempontjából. Most ez nem fontos, hogy vállalnád-e vagy nem, én se vállalnám, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy tudunk-e 1 jót mindhez, és ha igen, azt írjuk le, és most kivételesen ne mocskolódjunk, hanem igenis gondoljuk át, és írjuk le azt az 1 jót, ami először eszünkbe jut 1-1 pártról, és most kivételesen ne a rosszat írjuk.
2009. okt. 13. 12:33
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
az első vagyok: tudom, bocsi, de nem hagyhattam ki. előtte gondolkodtam, ahogy írtad, de sajnos nem tudok 2 párt mellé pozitívat írni egyáltalán...
2009. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
12:35 - Ha jól tudom, akkor nem csak 2 párt van jelenleg se, és eddig a történelem során Magyarországon volt még néhány párt, szóval szedjük össze. Igenis volt jó, van jó, ha nem tudsz, akkor meg inkább ne írj egy ilyen kérdésbe csak azért, hogy írj valamit.
2009. okt. 13. 12:43
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
nem azt írtam, hogy 2 párt van! de kettő mellé egyáltalán nem tudok pozitívat írni, a többi mellé még talán. így értettem.
2009. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
12:58 - Akkor írj azok mellé, amikről eszedbe jut. Ez most nem a mocskolódások kérdése. Amiről eszedbe jut, azokhoz írj, és csak 1-et, a többihez ne írj, legfeljebb ha később mégis eszedbe jut a többiről is jó, akkor utólag még írhatsz. 1-et kértem mindhez.
2009. okt. 13. 13:01
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

MSZP - az államháztartási hiány leszorítása, nagy mértékű reálbér emelkedés

Fidesz - Az EU-s csatlakozás sikeres előkészítése, pátyolgatása

MDF - egy viszonylag gyors, és kíméletes rendszerváltás levezetése

SZDSZ - Sólyom László

FKGP - a gazdák nagyobb mértékű támogatásának

kiharcolása


Hirtelen ezek jutnak eszembe. :)

2009. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi :-) (amúgy ha valakinek eszébe jut valami, akár az első parlamentünktől is lehet írni egészen Kossuthéktól, szóval a kérdés nem a mostra korlátozódik, hanem az elsőtől mostig)
2009. okt. 13. 13:17
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

mszp:2002-2006 között nagymértékű életszínvonal emelés.

Fidesz:98-2002 között folytatta a szigorú pénzügy politikát,nem lazította fel a Bokros csomagot.Bevezette a diákhitelt és a minimálbért nagymértékben emelte.

Szdsz:Eltöröltette a sorkatonaságot

MDF:Nekik nagyon nehéz dolguk volt,szerintem tapasztalat nélkül elég jól csinálták meg az átmenetet a szocializmusból a kapitalizmusba.

Kádár-rendszer:társadalmi osztályok emelkedtek fel.

2009. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
Nem vállalnám...
2009. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!