Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor éri el az a politikai...

Mikor éri el az a politikai maturitási szintet az emberek többsége, mint Nyugaton?

Figyelt kérdés

Mind a jobb, mind a baloldal és a média is a közvéleményt valami 14 éves lázadó tini értelmi szintjén kezeli és így is kommunikál feléjük. Mindent cigány, zsidó, bevándorló, liberális, kommunista stb. bűnbakra vezetnek vissza. Aki meg meri említeni a külföldet opcióként az hazaáruló. Aki nem támogatja az ész nélküli kivételezést a hazaival az hazaáruló. Aki nem akarja tűzzel-vassal irtani a románokat az hazaáruló.


Tényleg itt tart az emberek agya? Annyira (politikailag) tanulatlan a nép, hogy amint adatokkal, tényekkel találkozik szembe megretten és félelmében a legegyszerűbb választ keresi?



2013. jún. 21. 21:44
 1/4 schocko ***** válasza:
100%
Soha.
2013. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán amikor a politikusok is elérik azt a politikai maturitási szintet amit Nyugaton... Egyébként a tömegkommunikáció világában élünk, az emberek mindenről annyit tudnak amit a média sugall... és ne várd, hogy az emberek majd mesteri szintén fognak érteni a politikához, miközben a honatyáink csak az emberek kifosztásának legegyszerűbb módját látják benne és magasabb szinten őket se nagyon érdekli... és igen, néha én is megrettenek amikor olyan adatokat közölnek, amiről egy 12 éves értelmi fogyatékos is látja, hogy marhaság...
2013. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj ne röhögtess ezzel a maszlaggal.

Nyugaton egy szállal se különb a helyzet, hidd el ott se örülnek ennek a nagy bevándorlósdinak, akár mennyire is próbálod beállítani.

2013. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Merre laksz és mit dolgozol kérdező?


Ahol én élek (Borsod) és ahol én dolgozok (iskola) ott bizony nem csak bűnbak a cigány, a zsidó és a bevándorló...hanem maga a megtestesült valóságos okforrás.


Kommunistázni már nagyon régen nem hallottam senkit sem. Talán még 2002-ben utoljára...

2013. jún. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!