Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik azok az okok, amiért...

Mik azok az okok, amiért jövőre NEM szavaztok baloldali/jobboldali pártokra?

Figyelt kérdés

Most hagyjuk azt, hogy a Fidesz baloldali politikát folytat. Most erre gondolok: Bal: MSZP, LMP, E2014, DK.

Jobb: Fidesz-KDNP, Jobbik


2013. jún. 21. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Baloldalra miért nem?

Bizonyos kérdésekben nagyon elfogultak.Ezek olyan kérdések amelyek engem érintenek.

Ezért képtelen vagyok rájuk szavazni.

Az SZDSZ uralma alatt teljesen megutáltam a baloldalt.


Bajnai Gordon pártjában is az SZDSZ hagyatékát látom.

Bajnai maga lehet , hogy nem rossz szakember ,de ebben a pártnak számomra olyan , mint az összes többi volt SZDSZ-es.

Ez az ideológia számomra vállalhatatlan és elfogadhatatlan.


Egyébként nem vagyok olyan tipikus jobboldali konzervatív ,de a magyar baloldalból nem kérek ,köszönöm.

2013. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
91%

Én nem szavazok senkire, vagy, ha igen akkor is egy kisebb pártra, hogy jobban szétoszoljanak a szavazatok és ne kerüljön megint be valaki 2/3-dal, még koalícióval sem. Remélem, hogy többen is követik a példám. Ja és azért, mert a magyar politika úgy ahogy van hulladék. Nincs alternatíva, nincs olyan párt akik tényleg akár egy kicsit is segíteni akarna. A jelenlegi pártok, politikusok jó része már leírta magát, aki ezek után is hajlandó rájuk szavazni azokkal valami tényleg nem stimmel.

A több pedig vagy jelentéktelen vagy még viccnek is rosszak.

2013. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

@19:07: Jól gondolkodik.

Én korábban is már csak "ellen szavaztam".

Legutóbb azért szavaztam az MSZP-re, hogy ezzel is talán csökkentsem a Fidesz erejét, mert tudtam, hogy ha 2/3-uk lesz, akkor bizony szívunk.... (Mint látszik, igazam volt.)


Megint valami hasonlót fogok tenni.

Hajlandó lennék még akár a Jobbikra is szavazni, csak a fidesz takarodjon el, pedig egyáltalán nem szimpatizálok velük, sőt még a jobb oldallal sem, de ennyire rosszak még ők sem lehetnek...

Hogy pontosan mit teszek, még eldöntöm. (Bár az sem kizárt, hogy addigra inkább keresek valami munkát külföldön. Nem azért, mert nem szeretem a hazámat, hanem azért, mert ez már nevetséges ami itt zajlik...)

2013. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!