Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatjátok a három csapás...

Támogatjátok a három csapás törvényt vagy el kellene törölni?

Figyelt kérdés

#jog #három-csapás
2013. jún. 21. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Én támogatom, sőőt, szigorítanám is. Az a legfőbb probléma hogy a börtönöknek semmi olyan "tekintélye" nincs ami azt sugallja hogy oda senki nem akar bekerülni.
2013. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem működik, ezt statisztikák is mutatják. Gyilkosok helyett rablók, betörők kapnak életfogytot. Az elképzelés jó, de attól, hogy hajtogatják, hogy működik, tényszerűen nem.


Még mindig jobb, mint az USA, ahol pont nemrég kapott életfogytot egy (természetesen) fekete-amerikai, akinek a harmadik csapása azt hiszem szalámi vagy egyéb húsáru ellopása volt, mert nem volt pénze etetni a családját, az első kettő bűnét pedig 20-30 évvel ezelőtt követte el (azok azt hiszem erőszak voltak).

2013. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
helyes. én támogatom. minek csinálnak olyat mi törvénybe ütköző? más se dúskál a pénzben.. de inkább eszek száraz kenyeret és iszok vizet minthogy lopjak, betörjek.. az erőszakról, gyilkosságól nem is beszélve, aki ilyenre adja a fejét az nem normális ember, bent a helye élete végéig.. én a gyilkosokat még kínoztatnám is, mert a börtönben mi van? tv, étel, télen meleg... ez nem büntetés...
2013. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Én csak a Smith & Wesson-t támogatom.
2013. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy tudom a három csapás csak erőszakos bűnelkövetésekre vonatkozik, tehát attól, hogy valaki háromszor zsebre vág egy rúd szalámit, nem fog életfogytot kapni. De lehet, hogy tévedek.
2013. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

"más se dúskál a pénzben.. de inkább eszek száraz kenyeret és iszok vizet minthogy lopjak, betörjek.. "


Ezt tipikusan azok az elméletben éhezők szokták mondani, akiknek a gyakorlatban még sosem kellett :)


Ne próbáld már egyenlővé tenni azt a kilátástalansággal kombinált nyomort, amit az ebben felnövés jelent azzal, hogy neked egyszer 1-2 hónapig kevésből kellett kijönnöd és krumplis tésztát enned sokáig.

2013. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Azért ha egy hétig nem tud mit enni az ember, akkor utána már nem azon gondolkodik, hogy ő törvénytisztelő állampolgár.
2013. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
szerinted a hajléktalanok mit esznek? akkor menjen el dolgozni, vagy kéregetni inkább minthogy lopni vagy betörni... 3-as voltam.
2013. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

A 65 százalékos erősen ferdít. Itt nem szalámi lopó "ártatlan" szerencsétlenekről van szó, hanem ERŐSZAKOS bűnelkövetőkről. Ha ellopja a szalámidat háromszor az nem elég. De ha közben feszítő vassal összever, anyádat megerőszakolja stb. akkor lehet róla beszélni.


Nehogy már még sajnáljuk az erőszakos bűnelkövetőket! Azért ez már tényleg túlzás! Itt minden devianciát el kell fogadni és megértéssel fordulni felé? Normális emberek gyerekkorukban már tudják, hogy pl nem szurkáljuk le egymást. Vagy pl. a kis rhadék, amelyik a Blahán szurkált anno, azt is sajnálni kéne, mondjuk ha halmazatban követ el ilyet és kétszeresére emelkedik a büntetési tétel? Mert szerintem krvára nem!


A kedvencem az volt, mikor az egyik kifejezetten balos médium így kritizálta meg a három csapást, hogy életfogytiglant kapott pedig nem is ölt meg és nem is bántalmazott senkit. Jaaaa csak már harmadjára rabolt fegyveresen bankot. Hát tényleg még sajnálom is "szegénykét".

2013. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

"szerinted a hajléktalanok mit esznek? akkor menjen el dolgozni, vagy kéregetni inkább minthogy lopni vagy betörni..."


Látom hajléktalanokkal se sikerült még beszélni. Sosincsenek éhezési problémáik, az első lakótelep első három kipakolt kukájából annyi kaját tudnak összeszedni, hogy egy hétig eszik.


Cigire, drogra, piára kéregetnek, nem azért, mert éheznek.


És pont ezért elég jelentős is a bűnözők száma köztük, ne viccelj már, hogy őket akarod ellenpéldának hozni, teljesen életszerűtlen.

2013. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!