Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg megválasztanátok...

Tényleg megválasztanátok Bajnai Gordont miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
Bajnai Gordonról a választások közeledtével egyre több dolog derül ki. Ott van ugye a régi nóta, a Hajdú-Bét ügy, most ez a Bilderberg botrány, majd az osztrák cég, ami a Bajnai családé, arról nem is beszélve, hogy a Haza és Haladás Alapítványt Amerikából pénzelik. Ti komolyan egy ilyen miniszterelnököt akartok az ország élére? Ki az a vak ember aki még mindig képes odatenni az x-et egy ilyen ember neve mellé?
2013. jún. 21. 09:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

Én most Ő és az LMP kőzt filózok . valkinek normális gazdaság politikát kell fojtatni az lmp mostanába kifogyot a normális őtletekből Bajnai meg mszp és volt.

Meg van az elképzelésem hogy hogyan kéne vezetni a országot és ara szavazok aki ehez a leg kőzeleb áll.

2013. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%
Rá szavazok jövőre mindenképp :)
2013. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%
Emberek! Ilyenre nincs szükségünk! Az ország egyetlen esélye a Jobbik kormány 2014-ben! Ha akkor akár a fityesz, akár ez a libatolvaj, akár ferike lesz miniszterelnök, abba a pillanatba ezt az országot el kell hagyni. Nem tagadhtjuk meg őseinket, de élj bárhol, ha szívedben magyar vagy, magyar vagy!
2013. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a hazaárulás tény állása?
2013. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
28%

Válassza meg LiBajnait akinek páros számú édesanyja van. Volt már hatalmon 1 évig, és mi változott? Semmi.

Ha pedig mégis megválasztják, ugyanaz a cirkusz lesz mint anno Orsós Viktorral: 3 hónap után az összes nyalonca kihúzza a fejét a valagából, és hőbörögve írja majd ki a kérdést: "minek kellett megválasztani őt?"

2013. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez minden pártnál igy van aki elszurhat vallami a jobbik sem tévedhetetlen és ha eegyik komolyab pontjába téved anak rosz kővetkezményei lenénenk. Most nem nemzeti kormányra van szükség hanem gazdaságira kultüra szép és jó de most inkáb munka hej kőll a jobbik multi elenes igy munka hejeket károsan érintené.
2013. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

"Az ország egyetlen esélye a Jobbik kormány 2014-ben! Ha akkor akár a fityesz, akár ez a libatolvaj, akár ferike lesz miniszterelnök, abba a pillanatba ezt az országot el kell hagyni."


AbbaN a pillanatbaN. Meg kellene rendesen tanulni magyarul, kedves magyarkodó igaz hazafi barátom!


Egyébként ha gazdasági összeomlást akarsz, nyugodtan szavazz a Jobbikra.

2013. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
9%

Én ugyan Jobbik szimpatizáns vagyok, de szerintem Bajnai, Gyurcsány, Mesterházy hármasnál még Viktor is nagyságrendekkel jobb. Vannak balos ismerőseim, ezek az alakok az ő szemükben is lejárt figurák.


LMP, új SzDSz? Isten őrizz, végre oda kerültek a szabad madarak ahová valók, csak egy rossz álom volt az egész politikai jelenlétük. Szakasits - dédunoka Schiffernek a szeme sem áll jól, hát akinek ez egy felelős politikus...


Magam ellen (is) beszélek, de ha Viktornak egy csepp esze van, soha nem engedi ezeket a hatalom közelébe, ha csak egy módja van rá.


Aztán engem különösebben nem izgat, hogy mikor mennek nyugdíjba az alkotmánybírák, lesz - e melegfelvonulás, mennyire szabad a sajtó - lám, most itt is azt írok amit akarok - én ezektől még teljesen nyugodtan alszom. Persze én is szeretem a szabadságot, de félek, ezen a hanyatló Európán, s benne hazánkon csak diktatúra segíthet.

2013. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
9%

Az hiányzik még hogy a (li)Bajnai legyen a miniszterelnök

ha a Szahara királya lenne, 2 éven belül importálni kéne a homokot

az adófizetők pénzén persze!

2013. jún. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bajnainak amerikai szabadkőműves tőkéből könnyű imidzset építenie.
2013. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!