Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg megválasztanátok...

Tényleg megválasztanátok Bajnai Gordont miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
Bajnai Gordonról a választások közeledtével egyre több dolog derül ki. Ott van ugye a régi nóta, a Hajdú-Bét ügy, most ez a Bilderberg botrány, majd az osztrák cég, ami a Bajnai családé, arról nem is beszélve, hogy a Haza és Haladás Alapítványt Amerikából pénzelik. Ti komolyan egy ilyen miniszterelnököt akartok az ország élére? Ki az a vak ember aki még mindig képes odatenni az x-et egy ilyen ember neve mellé?
2013. jún. 21. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Mondj nála elfogadhatóbb miniszterelnök jelöltet. Csak egyet.
2013. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg megválasztanák.
2013. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

A fidesz csak vergődik és próbál előásni bármit, csak az a helyzet hogy a fideszesekről durvább dolgok derültek ki az elmúlt időszakban szóval a nép ingerküszöbe már jóval magasabb. Ezek a dolgok amiket felsoroltál engem teljesen hidegen hagynak.


De én amúgy sem valaki mellett teszem le a voksom hanem valaki(k) ellen. Ha úgy hozza a helyzet lehet hogy Bajnaiékra szavazok, de az sem kizárt hogy ellenük. Még kivárok hogy hogyan alakulnak a dolgok.

2013. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Jóképű hapsi, de azért az kevés...


Jelenleg nincs olyan opció, akire szavaznék. Egyik kutya, másik eb. Nincs még olyan csapat, aki valóban dolgozni és rendet tenni akar az országban. Csak beeteti apróbb jótettekkel a népet, de a háttérben nagyüzemben végzi a lenyúlást, és a problémákat mindig az előző kormányra keni ahelyett, hogy megoldaná. Csak a hatalomra mennek, hogy legálisan lophassnak, jelenleg nincs jó választási lehetőség.

Ha elmegyek szavazni, az csak azért lesz, hogy kisebb pártok egyikére voksoljak, hogy ne legyen diktatúra.

2013. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

A Hajdú-Bét ügyhöz nem volt semmi köze (jó lenne már abbahagyni ezt a százszor cáfolt hülyeséget), a Bilderberg botrány esetében nem lehet botrányról beszélni, az pedig nem izgat, hogy a családjának Ausztriában van bejegyzett cége, a leginkább az érdekel, hogy mennyire tudna a jelenlegi gazdasági ámokfutásnál jobban kormányozni, erre pedig az a válasz, hogy sokkal.


Persze az embereknek a nemzeti színekbe csomagolt állandó bűnbakkeresés, fröcsögés és demagógia kell. Csak azt nem értem, hogy akkor miért csodálkoznak, ha nem tart ez az ország semerre.

2013. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Azok csak kitalált ügyek,a kutyát se érdekli már,csak a politikai ellenfeleit akarja besározni a Fidesz,miközben ők nyakig benne vannak a dagonyában.

Szerintem Bajnai jó miniszterelnök lesz,én rá szavazok.

Az ország csak süllyedt lefelé az elmúlt három évben,fiatalok százezrei menekülnek nyugatra,egyre nehezebb az élet,szóval váltani kell.

2013. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Igen, én rászavaznék! Jelenleg az egyetelen normális ember az országban, aki tényleg tenne valamit!
2013. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Soha!
2013. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

Úgy vigyorog az a bájgúnár, mint a farkas, aki báránynak adja ki magát.

Soha nem szavaznék rá. És szerencsére túl sokan nem is fognak.

2013. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Ezerszer inkább mint a mutyesz gorét!
2013. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!