Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy miként veszi el a megtakarításod az új Varga-csomag?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 20. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy eddig is jobb befektetés volt uzsorázni mint bankba rakni a pénzt mert az ájvékoló devizahitelesek miatt leverték a kamatokat. Az hogy abból levonogatnak még pár fillért már nem oszt nem szoroz.
2013. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Hülyeség 100 ezer Ft-tal számolni, annyit tényleg nem érdemes bankba berakni és lekötni. De ha valakinek van pár milliója, és azt köti le, akkor mindenképp pluszban jön ki a hónap végén, ezt kiszámolhatod.
2013. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a tranzakciós adóval? nem igazán. kiszámolgattam. 5milla egy év után kamatadó levonásokkal termel a fenti példával számolva 175.500 Ft-ot.


1 év alatt.


és ha kiveszem a bankból, akkor a 6 ezrelék ennek majdnem a 2x-ese.

Persze ha nem veszem ki a bankból, akkor persze megmarad minden.

2013. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ma 18:09


Nem az összegtől függ. Ha a kamat mértéke (4,5%) és a lekötés időtartama (2 hónap) marad akkor, ha kiveszem a pénzem mindenképpen veszítek. pl 1M forinttal számolva 185 forint mínusz jön ki.

2013. jún. 20. 19:00
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

"Mit szóltok ahhoz, hogy miként veszi el a megtakarításod az új Varga-csomag?"


Megtakarításom? Na az nincs. Neked van? Jól élsz. Végre valami, ami nem a szegényektől vesz el.

2013. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem mérhetetlenül bosszant, de az a legdurvább az egészben, hogy ehhez még sokan bőszen tapsolnak is...

Képtelen vagyok elhinni, hogy ennyi idióta legyen ebben az országban, de úgy tűnik mégis...

2013. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De miért kell kivenni? Bankkártyával fizetsz, átutalsz számlákra, szóval irreális, hogy ki kéne venned.
2013. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem itt most ne abba gondoljunk bele, hogy a spárban fizetsz kártyával 2000 Ft-ot vagy veszel egy játékot a neten kártyával.


Ha nem KP-ban vásárolsz, akkor valószínűbb inkább, hogy utalni fogsz. Az pedig már tudtommal szintén tranzakciós illetéket von maga után.


Sokan azt is rebesgetik, hogy lassan emiatt az ingyenes kártyás fizetés is meg fog szűnni, de ez csak előrejelzés persze.

2013. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

tegnap 19:15


már bocs, de 1-200E ft megtakarítás nem olyan hú de nagy összeg. nekem személy szerint van 650E. akkor vajon érint engem?

2013. jún. 21. 02:52
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!