Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Gyurcsány...

Mit gondoltok a Gyurcsány korszakban korcsosodtok el a fiatalok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Mi az hogy el korcsosodtunk? Attól hogy nincs hol dolgozni, nincs jó élet, az a kormány szégyene nem a miénk

Ahogy gyurcsány idejében szar volt, úgy szar a mostani helyzet is

21/F

2013. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Korcsosodás?

Mit értesz ez alatt?

2013. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nekem az volt a megfigyelésem hogy abban a 8 évben,valami eszméletlen butulás ment végben,az akkor 15-18 éves korosztályban.Persze azóta már ők is idősebbek lettek és változtak.De én úgy gondolom hogy ez ráhatással van a fialokra hogy éppen milyen agymosás zajlik.


Első válaszoló!Ne mond nekem hogy nincs munka...érdekes mósdon nek mindig volt munkám.Vajon miért?Mert anyámapám arra tanított hogy bármely munka is az,az munka?Én minden bevállaltam hogy pénzem legyen.Legyen az betegtologató,pék,targonca vezető,még gyárban is dolgoztam,de voltam pizzasütőtől elkezdve pincér,pizzafutár és még sorolhatnám.Csak az nem talál munkát aki nem akar dolgozni.

2013. jún. 14. 12:24
 4/16 anonim ***** válasza:
14%

Kérlek részletezd jobban.


Az MSZP-SZDSZ alatt tényleg elég nagy butítás volt az iskolákban ez tény.

2013. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Hacsak nem változtatják meg radikálisan az oktatást, akkor a kormány szinte semmilyen befolyással nincs a fiatalokra. Én az ég világon semmilyen változást nem vettem észre, legfeljebb rosszabb lett pár dolog a legutolsó kormányváltás óta.
2013. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%
Magyar Bálint oktatási reformja sokat segített az elkorcsosodásban. Persze tisztelet a kivételnek.
2013. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az nem talál munkát aki nem akar dolgozni."


Van kb. 500.000 munkanélküli, a meghirdetett állás meg úgy cca. 20.000 országszerte!!! Van olyan hely, ahol még napszám sincs. Teljes idős állás meg alig. Először tájékozódj, azután pofázz!

2013. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Az EU korszakban...
2013. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz korcsosodás alatt?
2013. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kirájjhekker, te vagy az?
2013. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!