Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most őszintén. Van aki ezt a...

Most őszintén. Van aki ezt a maszlagot beveszi?


#liberalizmus #propaganda #nemzeti jelképek gyalázása
2013. jún. 13. 20:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

A szlovákok eltulajdonították a magyar hármashalmot kettőskereszttel (kivéve hogy a dombokat átszínezték kékre...)

A Turul madár meg az ősi magyar mitológiának egyik fontos alakja... Már miért ne lenne nemzeti jelkép?


Na de ez a vita már eltért a kérdéstől, koncentráljunk inkább arra szerintem :))

2013. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%

Mert a nemzeti jelkép nem miért ne alapon működik :)


Egyébként a videó nyilván túlzás, hangulatkeltés a célja. Nem baj, ilyen is kell. Különben meg nem is titkolja, nekem ez kimondottan szimpatikus.

2013. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%

"A turul csirke soha nem volt magyar jelkép. Szélsőjobboldaliak jelképe ők meg nem egyenlő magyarokkal. Nagyon nem."


legutóbb Vajnaiéktól meg Dániel Péter-féléktől lehetett ilyeneket olvasni. Turulcsirkézel egy ezerével, magyarokhoz köthető jelképet, normális vagy? meg mi vagy te, Göebbels, hogy megmondod, ki a magyar és ki nem?! és ki a széljobb? akit te annak mondasz? például a milliónyi jobbik-szavazó gondolom széljobbos, tehát nem magyar?!

2013. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Dick Esmen ***** válasza:
64%
Ezek a videók olyan öngólok,hogy nem igaz.Mint amikor a mazsihisz több pénzt követel.Ilyen hülyék ezek,hogy nem ismerik fel,hogy a saját helyzetüket rontják?
2013. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
A filmben szereplő nő és szomszédja átlagos magyar emberek, mindketten rasszisták, valószínűleg az egész ház rasszista. Miért kell a magyarságot rasszistának beállítani, ez volna a megoldás a cigányság diszkriminációjára, hogy akkor a magyarságot diszkrimináljuk? Igen diszkrimináció, ha a nemzetérzelműeket rasszistának állítják be. Én is nemzetérzelmű vagyok, de nincs bajom se a cigányokkal se a zsidókkal. Ugyanígy nem kéne a cigányokból se azt kinézni, hogy rossz emberek lennének.
2013. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a videónak van valóságalapja, de a megvalósítás hagy némi kivetnivalót maga után. Ez a videó ugyanis sem a problémát nem mutatja be jól, sem pedig megoldást nem ad. Inkább beállítja a cigányembert, mint decens úriembert, közben a magyar lakók maga a megtestesült gonoszokként vannak ábrázolva. Sokkal jobb lett volna pozitív példát bemutatni, mondjuk ugyanez a cigány úriember (vannak ilyenek is, többek között az én szomszédom is) becsenget egy kevésbé szétmaszkírozott asszonyhoz, aki miután rákérdez a férfi életstílusára, kiadja neki a lakást. Végén meg lehetne egy frappáns szlogen, mondjuk "Ne ítélj előre!" vagy valami hasonló, mindenféle eröltetetten fiatalos szleng használatát mellőzve (szívás).
2013. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Beszédes, hogy mennyi negatív és mennyi pozitív pontot kapott. Látszik, hogy a videó készítői cigányokat max TV-ben láttak, és ott se a Maunika showban, hanem inkább a TV2 naplójában.


Ez a videó annyira morbid, annyira semmi köze a valósághoz, a cigányok 99,99999999999999999999999%-a tudjuk, h milyen, hát fényévekre van ettől a viditől.

Ennél már csak az a báros a durvább, az ember szétröhögi az agyát fél perc alatt, meg kerek szemekkel nézi, hogy ez meg mi? Valami fantazi???

2013. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezeknek a videóknak egyetlen célja van, hogy a magyarságot degradálja és szégyellnivaló dolognak állítsa be a nemzetérzelműséget, illetve próbálja azt a rasszizmussal egyenlővé tenni. Ezért van arra is szükség, hogy a cím nemzetiszínű legyen. Valaki mondja ezek után, hogy ezek a filmek nem magyar ellenesek. Azon bezzeg világszintű felháborodást keltene, ha egy videóba a bűnözés szó a cigány zászló színeit viselné. Egyáltalán hogy jön a képbe a magyarság, miért kell turulmadarat és árpádsávos zászlót a falhoz vágni, vágjanak a falhoz inkább nyilaskeresztet. Ez volna a megoldás, hogy a magyarság gyalázása. Csak szánni tudom azt a sok agy mosott embert, aki ilyenekre ad és magyarként szégyenli a származását.
2013. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

pont ez az, hogy a magyarokat állítják be rasszistának, tehát a videó készítői is általánosítanak. nyilván egy rendes cigány emberrel senkinek nem lenne baja, de az átlag nem ilyen. mellesleg a cigány is "szépen" beszél a videóban.


olyan valószerűtlen ez a szituáció, mintha csak valami harmadikos kisgyerek írta volna. meg ilyen durván ellentmondani a valóságnak... a sok tudatlan barom meg az árpádsávval és a turulmadárral hozza összefüggésbe a rasszizmust, aki meg szereti a hazáját, az náci. jól működik a zsidó propaganda.

egyszer venni akartam piros-fehér-zöld karkötőt, és azonnal azt hitték, hogy hungarista vagyok. valószínűleg azt sem tudták, mit jelent a hungarista, de ők már a propaganda áldozatai voltak.

2013. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!