Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem bíznak se a Jobbikban...

Akik nem bíznak se a Jobbikban se a Fideszben mégis kire akarnak szavazni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 14:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mellesleg ügyesen ideírtad, hogy a korszerűsítésről is beszéltél csupáncsak nem reagáltál az általam leírtakra. Olyan választ szeretnék kapni ami kézzelfoghatóan megmagyarázná nekem, hogy miért rossz az embereknek ha csökkentjük a szolgáltatók profitján úgy, hogy közben a közemberek kiadásait is csökkentjük...

Sokszor látom, hogy azt írják, hogy 10%-kal csökkentik holott 2010 óta 20%-kal emelkedtek az árak... Az árcsökkentés nem a víz, gáz, áram termelői árát csökkentik hanem a profitot amit beszednek a cégek. A termelői árba nincs beleszólása az államnak... Max az adókat tudja csökkenteni vagy a céget hasznát nyírja meg. Az adót nincs értelme csökkenteni mert a hiányzó összeget más formában de be kell szedni... Akkor mi marad? HÁT A KÜLFÖLDI VÁLLALÓLATOK BRUTÁLIS HASZNÁNAK A MEGNYIRBÁLÁSA... Ezért kell megszüntetnie Bajnainak a rezsi-csökkentést... Mert ez sokaknak nem tetszik a határon túl.

2013. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

VÁLLALÓLATOK

Na itt nem tudom mit alkottam :D vállalatok*

2013. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Reptoidokra
2013. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy csökken a rezsi, csak a hogyan és a miért nem tetszik nekem. Én egy 350 m2-es házban lakom, és ki tudnánk fizetni (vagyis a szüleim) a teljes rezsit, szerintem kéne szabni egy határt, csak a kis lakások kapjanak kedvezményt. Lehet, hogy ez már változott, de legutóbb még így volt. A másik problémám az, hogy mekkora felhajtás van körülötte. Egyáltalán miért kell ezt aláíratni emberekkel? Egyrészt listáznak, másrészt majd mutogatják, hogy megint sikerült a nép nevében cselekedni. Bezzeg a trafikmutyit és az egyéb megszorításokat nem kall aláírni. Pontosan ezt csinálták a vizitdíjjal is. Megkérzik az embereket, hogy akarnak-e többet fizetni, aztán mutogatják az eredményeket. És ezt sokan beveszik.
2013. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Joe Makepeace ***** válasza:
A Fideszék egy alternatív valóságban élnek, az országot pedig egyszerűen egy harctérnek tekintik, ahonnan időként közlik a valóssággal köszönő viszonyban sem lévő, teljesen téves "eredményeiket"...
2013. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Aspartia válasza:

Marhajó kérdés. Én a baloldalban eddig se bíztam, de mostmár nem érdemes a jobboldalba se. Lehet nincs is jobb meg bal oldal. Maffia van. Meg intézményes bűnözés.

Ennyi, lehet el se megyek szavazni. Sőt szerintem nem megyek.

2013. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!