Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért ennyire érzéketlen?

Orbán miért ennyire érzéketlen?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor az árvíz idején hátat fordított a bajba jutottaknak, és sokadszorra bizonyítja, hogy érzéketlen az ország problémáira. Orbán Viktor és maroknyi csapata a győri egyetemen előadást tartott ( [link] ), miközben az ország küzdött az árral.
2013. jún. 12. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"hol a rákba stadion épüljön, a többi meg le van sz.... Vona is Azerbajdzsánban zabált valami diktátorokkal"


A jól értesültség és a pontos hírközlés a fontos ugye? Ahogy mondtam az elvakult ellenzékiekkel nem lehet mit kezdeni, köpködni bármire lehet, de elismerni az ellen oldal jó tetteit már nehezebb. Én is egy ellenzéki párt szimpatizánsa vagyok, de adok magamra annyit, hogy ha egyszer valaki valamit jól csinál akkor egy hétig nem fikázom, mert magamat járatnám le...

2013. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tudod miért épül stadion?


Azért, mert a Felcsút bekerült az első osztályba.

Miért került az első osztályba?

Azért mert előtte építettek egy fociakadémiát, mellé középiskolát és kineveltek tehetséges gyerekeket, akikből válogatottba is már került, rengeteget sportolnak, edzenek és nemzetközi sikereket érnek el.


Na és most jön a kérdés, hogy "miért jó ez nekünk zsidó csepűrágóknak?"

Ez nektek nem jó, mert itt építenek, ti a romboláshoz és a kritizáláshoz értetek. És ahhoz, hogy hogyan lehet kilopni a pénzt az országból. Gyurcsány és Bajnai fele ennyit sem épített.

2013. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

" de nehezére esne megfogni egy k*rva homokzsákot?"


Nem azért kapja a fizetését, hogy homokzsákokat pakolásszon...

2013. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!